MÄNG ON LÕPPENUD!

Inglise kõige kuulsama jazz-funk bändi INCOGNITO kontsert Tallinna klubis Rock Cafes toimub laupäeval, 24. oktoobril 2015. Saime Sulle, hea raadiokuulaja, 10 piletit ning jagame need naeratusega ja tasuta ära, esmaspäevast reedeni (19.-23.okt), loosi teel – iga päev 2 piletit selle superbändi kontserdile juba eeloleval laupäeval, 24.oktoobril Rock Cafe´s.

NB! IGA PÄEV ühele inimesele kaks piletit, kuni reedeni. Soovid võita? Siis vasta palun vaid paarile lihtsale küsimusele allpool. Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

Elu on ilus, so Don’t You Worry ‘Bout A Thing – Incognito

*********************************************************************************

Inglismaal resideeruv paljurahvuseline acid-jazz-funk-disco-house ansambel Incognito koondab endas väga erineva päritoluga muusikuid. Bändi liider ja lugude autor Bluey ise on pärit Mauritiuse saarelt, lauljatar Melonie Crosdale Sri Lankalt, meeslaulja Tony Momrelle Inglismaalt, teine lauljatar Joy Rose ning bassist Francis Hilton Jamaicalt. Seda fantastilist 11-liikmelist kollektiivi iseloomustab funkiv ja tantsuline energia, mis avaldub just nende üksteist rikastavate muusikute koostöö kaudu.

Incognitot peetakse acid-jazz’i ning tantsulisema funky üheks suurkujuks. Incognito viljeleb funky stiili ja kasutatakse rohkelt nö „torusid”- saksofon, trompet, tromboon, flööt. Nende live -esinemised on vägevamad kui kõik stuudioplaadid kokku.

Selle bändi sees tekkinud sünergia on midagi sõnaseletamatut, mida on raske kirjeldada. Seda tuleb ise kogeda!

Incognito alustas juba 1979. Nad on tegutsenud ilma pausideta ja andnud tuhandeid kontserte ja teinud sadu tuure.
Bänd on avaldanud kuusteist stuudioalbumit, millest viimane – “Amplified Soul” – ilmus 2014. aastal. Lisaks on ilmunud 4 best of -kogumikku ja 6 remiks-albumit. Nende pöörast kontsertvõimekust tõendab ka kahe live-albumi olemasolu.

http://www.incognito.org.uk/
https://www.facebook.com/cogheads?fref=ts