SOLARIS keskus pakub koostöös Apollo ja Artis kinodega 3 TUNDI TASUTA PARKIMIST!

Parkimispileti valideerimisel kinos saad terve AUGUSTIKUU jooksul 3h tasuta parkimist!

Esmaspäevast reedeni (1. – 5.08) loosisime raadios HIT FM iga päev kahele inimesele 2 TASUTA KINOPILETIT APOLLO KINNO Solarises.

MÄNG ON LÕPPENUD!

tasuta-parkimine-3h_footer

 

 

 

 

 

 

 

Kui võitu seekord ei tulnud, siis loomulikult saad terve augustikuu lisaks kinoelamusele ikka nautida 3h TASUTA PARKIMIST!

Osta oma lemmikfilmile pilet internetist: APOLLO KINO / ARTIS KINO

apollo_RM_hit-fm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Tondipüüdjad

Ghostbusters (2016)
Žanr: Komöödia, Action, Ulmefilm
Vanusepiirang: Alla 12 a. mittesoovitatav

Ghostbusters_ApolloKino_MoviePageHeader

 

 

 

 

Kauaoodatud “Tondipüüdjad” naaseb ekraanile hirmnaljakate uute tegelastega. 30 aastat pärast originaalfilmi edu annab režissöör Paul Feig värske ilme üleloomulikule komöödiale, kus teevad kaasa praeguse aja naljakaimad näitlejad Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones ja Chris Hemsworth. Sel suvel on nad kohal, et maailma päästa.

Columbia Pictures ja Village Roadshow Pictures esitlevad produtsent Ivan Reitmani filmi “Tondipüüdjad“. Osades Melissa McCarthy („Identiteedivaras“, „Spioon“, „Karm paar“), Kristen Wiig („Pruutneitsid“, „Marslane“), Kate McKinnon („Ted 2“, „Õed sõgedad“), Leslie Jones, Charles Dance, Michael Kenneth Williams ja Chris Hemsworth („Suvepuhkus“, „Tasujad: Ultroni ajastu“). Režissöör on Paul Feig („Pruutneitsid“, „Karm paar“, „Spioon“). Produtsendid on Ivan Reitman ja Amy Pascal. Stsenaristideks Katie Dippold ja Paul Feig.

Uus film põhineb 1984. aasta filmil “Tondipüüdjad”, mille produtsent oli samuti Ivan Reitman, ning stsenaristideks Dan Aykroyd ja Harold Ramis. Vastutavad produtsendid on Paul Feig, Jessie Henderson, Dan Aykroyd, Tom Pollock, Joe Medjuck, Ali Bell ja Michele Imperato Stabile. Operaator on Robert Yeoman. Filmikunstnik on Jefferson Sage. Monteerijad on Brent White, ACE ja Melissa Bretherton. Eriefektide eest vastutab Peter G. Travers. Eriefektide looja on Sony Pictures Imageworks. Kostüümikunstnik on Jeffrey Kurland. Helilooja on Theodore Shapiro. Muusika eest vastutab Erica Weis. Samast, 1984. aastast, on pärit ka Tondipüüdjate filmisarja tunnuslugu, Ray Parker Jr. – “Ghostbusters”

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jason Bourne

Jason Bourne (2016)
Žanr: Action, Thriller
Vanusepiirang: Alla 12 a. keelatud

JasonBourne_ApolloKino_Sisupilt

 

 

 

 

Peale 9 aastat on Matt Damon tagasi oma kõige ikoonilisema tegelaskuju Jason Bourne’ina, et tuua CIA kunagine kõige letaalsem ja tagaotsitum agent taas varjudest päevavalgele. Temaga koos naaseb ka režissöör Paul Greengrass, keda „Bourne’i ülemvõimu“ ja „Bourne’i ultimaatumi“ lavastajana selle filmisarja kõige olulisemaks kvaliteedimärgiks loetakse.

Vahepealsed aastad pole Bourne’ile olnud sugugi mitte CIA magus pensionipõli, vaid virelemine kolgastes, teenides elatist põrandaaluste kihlveomatšide kahevõitlustes osaledes. Nüüd, kus Bourne’i mälu on taastunud ja hämara mineviku pusle kokku pandud, kerkivad aga pinnale uued võikad saladused ning Bourne tõmmatakse mängu tagasi. Kui CIA tuvastab, et nende andmebaasidesse on sisse murtud ja olukord on „hullem veel kui Snowdeni juhtum“, võtab Bourne’iga ühendust Nicky (Julia Stiles), süsteemi vastu pöördunud agent Jasoni minevikust, kelle missiooniks on jätkuvalt valitsuse musti tegusid paljastada.

Hingekriipiva heliriba ja pinget kruviva operaatoritööga “Jason Bourne” on viies põnevusfilm, mille aluseks Robert Ludlumi romaanid mälukaotusega tippagendist. Sarja eelmised filmid ”Bourne’i identiteet” (2002), ”Bourne’i ülemvõim” (2004), “Bourne’i ultimaatum” (2007) ja “Bourne’i pärand” (2012) kogusid maailma kinokassades enam kui 1,2 miljardit dollarit.

Osades on lisaks Matt Damonile (”Marslane”) ja Julia Stilesile (”Õnneteraapia”) uute tegelastena ka Alicia Vikander (“Ex_Machina”), Vincent Cassell (“Must luik”) ja vanamester Tommy Lee Jones (“Mehed mustas”). Lavastas Paul Greengrass (”Kapten Phillips”).

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kalatüdruk Dory

Finding Dory (2016)
Žanr: (none), Komöödia, Seiklus, Animatsioon

FindingDory_ApolloKino_MoviePageHeader

 

 

 

 

Disney ja Pixari hoogne ning naljakas seiklus “Kalatüdruk Dory” toob tagasi puuduliku mäluga sinise Dory ning tema ustavad sõbrad Nemo ja Marlini, kes püüavad aidata oma sõpra, kui too otsib vastuseid küsimustele oma mienviku kohta. Mida ta mäletab? Kes on ta vanemad? Ja kuidas ta õppi rääkima vaalade keelt? Oscari-võitjast lavastaja Andrew Stanton (“Kalapoeg Nemo”, “WALL-E”) südamliku loo eestikeelses versioonis annavad tegelastele oma hääle Haide Männamäe, Taavi Teplenkov, Indrek Ojari, Maiken Schmidt, Kaspar Velberg, Märten Männiste ja paljud teised.

NB! “Kalatüdruk Dory” ujub Eesti kinodesse 5. augustil!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sisseimbuja

The Infiltrator (2016)
Žanr: Draama, Biograafia, Krimi
Vanusepiirang: Alla 14 a. keelatud

Infiltrator_ApolloKino_MoviePageHeader

 

 

 

 

Tõsielusündmustel põhinevas filmis tegutseb FBI agent Robert „Bob“ Mazur (Bryan Cranston) salaagendina 1986. aastal riiki vaevanud Pablo Escobari narkokaubandusmaailmas. Ta etendab rahapesuga tegelevat libekeelset ärimeest Bob Musellat. Koos impulsiivse ja tänavaelu tundva agendi Emir Abreu (John Leguizamo) ja ta kihlatut kehastava kollanokast agendi Kathy Ertziga (Diane Kruger) sõbruneb Mazur Escobari ühe tähtsaima käsilase Roberto Alcainoga (Benjamin Bratt). Kuritegelikus võrgustikus, kus iga pisimagi eksimuse eest võib maksta eluga, riskib Mazur kõigega, et tuua kohtu ette 85 narkoparunit ja rahapesuga tegelenud pankurit, ning samuti Rahvusvaheline Krediidi-ja Äripank, mis oli maailma suurimaid rahapesuga tegelevaid pankasid.

Bryan Cranston ise saavutas laiema tuntuse ülinauditava osatäitmisega Walter White’i a.k.a. Heisenberg´i rollis AMC draamasarjas “Braking Bad” (e.k. “Halvale Teele”).

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Star Trek tundmatusse

Star Trek Beyond (2016)
Žanr: Action, Ulmefilm, Seiklus

StarTrek3_ApolloKino_Sisupilt

 

 

 

 

Tormiline ulmeseiklus STAR TREK TUNDMATUSSE on globaalselt ülipopulaarse ning armastatud Star Treki mammutsaaga uus ning palavalt oodatud peatükk. 2009. aastal andis filmisarjale uue hingamise julgete nägemuste poolest tuntud režissöör ja superprodutsent J.J. Abrams, kes sellelgi filmil produtsendina silma peal hoidis. Režissööritoolis istub seekord aga “Kiirete ja vihaste” filmide lavastajana laineid (ja rekordeid) löönud Justin Lin.

Legendaarse kosmoselaeva U.S.S. Enterprise hulljulge ning vankumatu meeskond eesotsas James T. Kirkiga (Chris Pine) on jätkuvalt avastamas kaardistamata taeva-avarusi. Kaugeimas kosmosesügavuses leiavad nad end aga silmitsi uue müstilise kurjusega, mis paneb proovile nii neid endid kui kõik selle, mille eest Föderatsioon seisnud on…

Osades niisiis Chris Pine (”Unstoppable”), Zachary Quinto (”Margin Call”), Zoe Saldana (”Avatar”), Simon Pegg (”Mission Impossible 4-5”), John Cho (“Harold & Kumar”), Karl Urban (“RED”), sarja uustulnukatena Idris Elba (“Prometheus”) ja Sofia Boutella (“Kingsman”) ning traagiliselt varalahkunud Anton Yelchin (“Like Crazy”). Filmi lavastas Justin Lin (”Fast & Furious” filmid).

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 1.-5.08.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee