Võida OPEL ASTRA tasuta kasutusõigus terveks nädalaks!

Meie hea koostööpartner AMSERV sooviks ühele raadiokuulajale anda terveks nädalaks TASUTA sõitmiseks uue Opel Astra, mis on võitnud kuus erineva riigi Aasta Auto tiitlit ja Kuldse Rooliratta Auhinna!

MÄNG ON LÕPPENUD! Õnnitlused õnnelikele võitjatele!

opel_2 opel_1

 

 

 

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Opel on üks vanimaid autoettevõtteid kes tänaseni toodab ja turustab erinevaid sõidu- ja tarbeautosid. Ettevõte loodi pereettevõttena Opel Adam poolt 1862. aastal ja algusaastatel toodeti õmblusmasinaid ja oldi ka euroopa üks suuremaid jalgratta tootjaid. Vennad Opelid alustasid ka peatselt autode tootmisega Rüsselheimis ning 1899. aasta jaanuaris valmis Opeli esimese sõiduauto.

Amserv on Opeli sõidukeid müünud ja teenindanud juba 20 aastat. Amservi esimene Opeli keskus avati Pärnus septembris 1995. aastal ja paar aastat hiljem ka Tallinnas. Tänaseks on Opel nii Euroopas kui ka sealhulga Eestis oma müüginumbreid kasvatanud ja tänu just uutele väga hea disainiga, innovaatilistele ja keskkonnasõbralikele autodele.

Uus Opel Astra on võitnud 6 erineva riigi Aasta Auto tiitlit ja Kuldse Rooliratta Auhinna! Vaid 129€ suuruse kampaania kuumaksuga on võimalik Amservist endale nüüd soetada uus Opel Astra. Saage tuttavaks – Euroopa Aasta Auto 2016 – OPEL ASTRA:

Opel Ascona on aga mudel, mida toodeti aastatel 1970-1988 ning just selle mudeliga tuli Opel ka ralli maailmameistriks aastal 1982. Roolis oli toona Sakslane Walter Röhrl. Ascona tänaseks järeltulijaks võib pidada Opel Insigniat.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 01.03. – 05.03.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee