Noorte Hääl ja Gertu Pabbo kutsuvad 14.02 kinno!

Pühapäeval, 14.veebruaril toimub Forum Cinemas kinos eriüritus, kus linastub film „Elu Valikud“ ning jagatakse kingitusi! Ürituse enda algus kl 14.00, filmi algus kl 15.00.

Igale osalejale on planeeritud kingikott, mille sisu eest hoolitsevad Dove, Signal, Springfield, Yummikommid, Vitamin Well, MyFitness, Skechers ja Balbiino. Kõikide osalejate vahel läheb enne filmi algust loosi veel palju-palju suurepäraseid auhindu. Meeleolu loob saatest “Eesti otsib superstaari” tuntuks saanud ja nüüd ka Eesti Laulu poolfinaalis esinev ilus, noor ja andekas lauljanna Gertu Pabbo.

Sooviksid sellele üritusele minna täiesti tasuta? Aga palun – Raadio HIT FM loosib välja 4 piletit sellele põnevale üritusele Forum Cinemas.

 

MÄNG ON LÕPPENUD, palju õnne võitjatele!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Veebruar on sõbrakuu ja kuidas saakski veel paremini sõbrapäeva tähistada, kui Noorte Hääle kinopäevast osa võttes! Pühapäeval, 14. veebruaril toimub kino Coca-Cola Plazas kinosündmus Noorte Hääl!

Alates 14.00 on kohal erinevad tooteesitlejad, kes pakuvad head ja paremat! Meeleolu loob saatest “Eesti otsib superstaari” tuntud noor lauljanna Gertu Pabbo. Saali minnes ootab igat külalist KINGIKOTT! Kingitustega toetavad: Dove, Signal, Springfield, Yummikommid, Vitamin Well, MyFitness ja Balbiino.

Kell 15.00 alustatakse romantilise filmiga „Elu valikud“, mis põhineb New York Timesi enim müünud autori Nicholas Sparksi samanimelisel romaanil.

♥ Kõikide osalejate vahel läheb enne filmi algust loosi palju suurepäraseid auhindu:
• Springfieldi kinkekott – vali poest ise toode!
• #SKECHERSDemiStyle papud
• Vitamin Well joogid
• Ehteäri kõrvarõngad
• Yummikommid
• Dove’i kinkekomplektid
• BalSnack krõpsud ja popkorn
• Jewellery by Terje Meisterson ehted
• Auhinnad MyFitnessilt
• Handmade by Casaluva
• Balbiino jäätised
• TUUB
• Essence meigiasjade kinkekott

Lisainfot SIIT

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 13.02.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee