Kõik aktiivset liikumist ja huvitavaid väljakutseid hindavad elurõõmsad inimesed, olenemata east ja soost – sportlik ajaviitemäng MÖLKKY on just Teile!

MÖLKKY on sportlik ja põnev ajaviitemäng kõigile liikumist ja sportlikku hasarti hindavatele elurõõmsatele inimestele, olenemata vanusest ja soost. 17. märtsil toimuvad Tallinnas, Kristiine Spordihallis juba 5. Mölkky Euroopa sise-meistrivõistlused. Pane tähele – märksõnaga HIT FM saab erandkorras 5. – 9. märtsini oma võistkonna registreerida EM turniirile 50% soodsamalt! Kõikidele soovijatele on aga tasuta mänguõpetus ja harjutamine sise-tingimustes laupäeval 17. märtsil kella 18 – 20. Samal ajal saab osta endale ka soodushinnaga (30€) mängukomplekti! Soovijatel palutakse end eelnevalt registreerida kodulehel molkky.ee ja kindlasti tuleks vahetusjalatsid kaasa võtta.

Tähtsa võistluse eel loosime esmaspäevast 5. märtsist kuni reedeni, 9.märtsini IGA PÄEV ühe kinkepaki, mis sisaldab Mölkky komplekti ja erimarkeeringuga mängukurikat väärtusega 50 eurot.

Kui sooviksid seda mängukomplekti endale, siis pane oma teadmised proovile vastates tänasele Mölkky päevaküsimusele:

E 5.03 Mitmendad Euroopa sise-meistrivõistlused toimuvad 17. – 18. märtsil 2018 Eestis?

T 6.03 – Mitme punktini mängitakse Mölkkyt võistlustel? 

K 7.03 – Kus toimuvad tänavused maailmameistrivõistlused Mölkkys? 

N 8.03 Mitu nummerdatud kurikat on Mölkky mängus

R 9.03 Kui kaugele asetatakse alustades mängupakk viskekaarest?

MÄNG ON LÕPPENUD!

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Lisainfot leiad siit: www.molkky.ee

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Mölkky mäng on arenenud sajandite jooksul Soome aladel. Tänapäevaste mängude tootmisega alustati Soomes 90-ndate aastate keskel. Samal ajal registreetiti ka sellekohane kaubamärk. Soomlaste algatusel alustati 2004. aastal maailmameistrivõistluste korraldamist. Võistlustel mängitakse Mölkky-t täpselt 50 punkti täitumiseni ja turniirid on saanud väga populaarseks. 2017. a. MM-i korraldas Tšehhi ja järjekordse,  2018.a. MM-i korraldab Soome (17.-19.8.2018 Pori, Finland).

Eestis alustati harrastamisega 2003. aastal. Mölkky-t saab mängida ka talvel sisetingimustes.

Mölkky on lihtne mäng, mis sobib igas vanuses, pikkuses ja kaalus inimestele. See meenutab paljusid muid viskemänge, näiteks on sarnane mäng prantsuse päritolu petanque. Mölkky on ka mõnus ajaviide, vaja on ainult nelja asja – vähemalt kahte mängijat, mängu ennast, väljakut ja rõõmsat tahet. Muu tuleb juba iseenesest!

********************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 5.03.-9.03.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee