TALLINNAS ESINEB JUUBELIKAVAGA LEGENDAARNE MIREILLE MATHIEU

11. märtsil 2017 esineb Tallinna Tondiraba jäähallis populaarne ja kuulus prantsuse laulja –  võluv Mireille Mathieu.

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

MIREILLE MATHIEU JUUBELIKONTSERT KOOS SÜMFOONIAORKESTRIGA

Maailmatähe juubelikontsert toimub sümfooniaorkestri saatel Eesti kõige ruumikamal kontserdiareenil. Tallinn Contsert Club (TCC.ee) esitleb: prantsuse estraadi supertäht, terve epohhi sümbol ja legend Mireille Mathieu esitab Eestis oma juubelikava.

Lauljatar sündis aastal 1946 14. lapsena kiviraiuja peres, ema oli kodune. Pere elas kitsastes oludes. Mireille sai kuulsaks 21. novembril 1965, kui võitis lauluvõistluse Télé Dimanche, mida vahendas televisioon ja nägi kogu Prantsusmaa. Mireille Mathieu oli siis 19-aastane. Tema avastaja ja toetaja oli Johnny Stark, kelle kaudu tuli ka esimene plaadileping Mon Credo, mida müüdi viie kuuga 1,3 miljonit eksemplari.

Mireille repertuaaris on 1200 laulu. Ta laulab prantsuse, saksa, inglise itaalia, hispaania, provance, kataloonia, jaapani, hiina, vene ja soome keeles ning on tänaseks kokku müünud üle 150 miljoni plaadi.

Kauaoodatud kontsert, millest tõotab tulla aasta üks peamisi

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 29.-31.08.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee