See naistepäev saab olema erakordne, sest märtsis toimuvad Pärnus, Tartus ja Tallinnas ainulaadsed galakontserdid, kus lavale astuvad kuus armastatud Eesti meeslauljat, et pühendada oma laulud just naistele! Kontserdil esinevad Koit Toome, Juss Haasma, Valter Soosalu, Kalle Sepp, Marko Matvere ja Jassi Zahharov ning muusikuid saadab Margus Kappeli ansambel.

 Esitusele tulevad just selleks naistepäevaks valitud kaunid lood, mis õhkavad armastusest, naistest ning kõigest muust ilusast me ümber. Ja kui kord juba kuus andekat meest ühele lavale satuvad, siis on kindel, et nalja ja naeru saab neil kontsertidel küllaga! Sellest õhtust ei taha naised ilma jääda! Tartu ja Pärnu kontserdid on praktiliselt välja müüdud ja jäänud on veel viimased kohad pealinna kontserdile.

 

Raadio HIT FM koos kontserdi korraldajaga kingivad kuulajatele 2 tasuta piletit Tallinna kontserdile 9. märtsil Nordea Kontserdimajas.

Kui sooviksid neid pileteid, et teha rõõmu, siis vasta palun meie päevaküsimusele, et võita!

E 26.02. Mitu galakontserdi meesartisti on võitnud saate „Su nägu kõlab tuttavalt”?

T 27.02. Mis on Kalle Sepa ansambli Locomotiivi debüütalbumi nimi?

K 28.02. Millise saate võitis Koit Toome 2007. aastal?

N 01.03. Millises ansamblis laulab ja mängib klahvpille Valter Soosalu?

R 02.03. Kes galakontserdil ülesastuvatest lauljatest on teinud varem koostööd mõlemas muusikalis – „Vampiiride tants” ja „Hüljatud”?

MÄNG ON LÕPPENUD!

Täpsemat infot leiad ka siit: Naistepäeva galakontsert „Meestelt naistele”

Laulavad: Koit Toome, Juss Haasma, Valter Soosalu, Kalle Sepp, Marko Matvere ja Jassi Zahharov.

Margus Kappeli ansambel koosseisus: Margus Kappel – klahvpillid; Ain Varts – kitarr; Raul Vaigla – basskitarr ja Toomas Rull – trummid.

VALTER SOOSALU – Valter Soosalu on eesti dirigent ja laulja. Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseastme koorijuhtimise erialal.Valter Soosalu on ansambli Põhja Konn laulja ja klahvpillimängija. 2017. aasta detsembris võitis ta TV3 saate “Su nägu kõlab tuttavalt”.

KOIT TOOME – alustas muusikukarjääri duos Code One. Tema lauluõpetajad on olnud teiste seas Jaak Joala ja Kare Kauks. Jaak Joalat peab Koit Toome enda üheks suurimaks eeskujuks. On esindanud  Eestit kaks korda Eurovisioonil, 1998. aastal lauluga „Mere lapsed” saavutas 12. koha ja 2017. aastal koos Laura Põldverega lauluga „Verona”, kahjuks finaali ei pääsetud. Veel on Koit osalenud saates „Tantsud tähtedega”, mille ta koos partneri Kerttu Tänavaga võitis, samuti saates „Džunglistaar” ning 2013. aastal võitis ta saate „Su nägu kõlab tuttavalt”. Toome arvukate muusikalirollide seas on säravaimad peaosad lavastustes “Vampiiride tants” (Alfred), “Hüljatud” (Marius aastal 2001 ja Jean Valjean aastal 2017), “Miss Saigon” (Chris). Ta on mänginud peaosi ka muusikalides “Rent”, “Chess”, “West Side’i lugu”, “Hair” ja A. L. Webberi muusikalis “Ooperifantoom”.

JUSS HAASMA – eesti näitleja. Ta lõpetas Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi ja 2008. aastal Eesti Muusikaakadeemia kõrgema lavakunstikooli XXIII lennu. 2008–2009 töötas ta Ugala teatri näitlejana. Alates 2009. aastast on ta vabakutseline näitleja. 2015. aasta sügisel osales ja võitis ta TV3 telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt”. Tuntud ka saatest „Kättemaksukontor”. Tal on ka oma bänd Trikster, mille sünd jääb Jussi põhikooliaegsesse perioodi, kuid nüüd juba viimased aastad hoogsamalt on tegutsenud.

KALLE SEPP – on töötanud nii ETV produtsendi assistendina kui ka lauljana kruiisilaevade erinevates programmides. Ta on mänginud teleseriaalides Kelgukoerad (2010) ja Viimane võmm (2015). Ta võitis 2016. aastal meelelahutussaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viienda hooaja. Tal on 2 bändi: The Purple Gang ja Locomotiiv, oktoobris ilmus viimase esimene album „Mäng”. Samuti töötab ta revüüteatris Starlight Cabaret, kus on nii konferansjee, laulja kui ka tantsija. Juhtis ka saadet „Rahvabänd”.

MARKO MATVERE – laulja ja näitleja. Ta on ansambli Väikeste Lõõtspillide Ühing solist. Ta on mänginud ETV-s näidatavates eestimaistes telesarjades, nagu “Wikmani poisid”, “Ohtlik lend” ja “Tuulepealne maa”. On mänginud muusikalides „Hüljatud”, „Vampiiride tants”, „Georg”. Aastal 2002 Tallinnas toimunud Eurovisiooni lauluvõistlusel oli Matvere koos Annely Peeboga õhtujuht. Ta on andnud oma hääle animafilmis “Jääaeg” (Ice age”) tiiger Diegole.

JASSI ZAHHAROV – eesti ooperilaulja Rahvusooperis Estonia (bariton), 1994. ja 2004. aastal pälvis Georg Otsa auhinna, mida antakse neile, kes on muu hulgas erilist muljet avaldanud laulmisega ja selle ühendamisega näitlejatööga nii ooperi- kui operetilaval. On andnud kontserttuure mitmete tuntud lauljatega – Maria Listra, Oliver Kuusik, Nele-Liis Vaiksoo, Marko Matvere. Aastakümneid tagasi tegeles natuke ka ballettiga, käis Ida Urbeli juures balletistuudios. Kuulsaimad rollid ooperites:  „Rigoletto“, „Macbeth“, „La Traviata”, „Othello”, „Carmen”, „Padaemand”. Muusikalid: „Hüljatud” ja „Vampiiride tants”

********************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 26.02.-2.03.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee