Vitamin Welli vitamiinijoogid on suurepärased janukustutajad ning on rikastatud mitmete vitamiinide, mineraalainete ning puuvilja- ja taimeekstraktidega. Vitamiinijoogid on gaseerimata ja magusainena on kasutatud ainult kvaliteetset puuviljasuhkrut.

Vitamin Well Euroopa reklaamnägu Euroopas on muuseas Rootsi jalkafännide suur iidol Zlatan Ibrahimović.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Vastuste osas saad vihjeid eelkõige Vitamin Well Eesti Facebooki lehelt või Vitamin Well kodukalt või siis allpool olevast Vitamin Well tutvustusest.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Vitamin Well loodi 2006. aastal eesmärgiga laiendada karastusjookide valikut Skandinaavias. Kuni selle ajani oli puudus kaasaegsetest alternatiividest tavalistele limonaadidele ja magusatele mahladele. Samas nii USA kui ka Aasia turgudel oli palju jooke väikse suhkrusisaldusega, mis sisaldasid tervislikke koostisaineid nagu tee ekstraktid, vitamiinid ja mineraalained.

Peale seda kui Vitamiin Well tiim polnud leidnud ühtegi jooki, mis maitseks hästi ning oleks vähem magus kui tüüpilised karastusjoogid ning mis sisaldaks piisavalt kasulikke toitaineid, otsustati arendada jook, mis oleks täiesti uus nii maitselt, koostiselt kui ka disainilt. Oma ala asjatundjate abiga tutvuti erinevate toitainetega ning nende ülesannetega, jätkati maitsete arendamisega ning kujundati ka eripärase välimusega pudelid.

Kogu Vitamiin Well tootmine ning tootearendus toimub Rootsis. 2008. aasta maikuus, poolteist aastat peale toote-ja brändiarendusega alustamist oli Vitamiin Well valmis. Vitamin Well armastab väljakutseid ja neid kannustab endiselt see sama pühendumus ja uuendusmeelsus nagu alguspäevil. Vitamiin Well jääb alati püüdlema paremate, nutikamate ja maitsvamate jookide suunas.

Hetkel on vitamiinijooke 5 erinevat sorti, kus igaühel on unikaalne koostis ja maitse: Vitamin Well Care, Vitamin Well Everyday, Vitamin Well Focus, Vitamin Well Reload ja Vitamin Well Antioxidant.


Foto: www.mynewsdesk.com

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 14.12. – 19.12.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee