LENNUSADAMA AUHINNAMÄNG 19 – 23.02.2018

24. veebruaril avab Eesti Meremuuseum Lennusadamas näituse “100 aastat kiilu all. Eesti lugu laevades 1918-2018”, mis räägib Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks väljavalitud 100 laevast. Need emotsionaalsed, kaasahaaravad ja mõtlemapanevad lood tuuakse teieni spetsiaalselt näituse jaoks filmitud intervjuudega asjaosalistega, arhiivikaadritega, audiolugudega ning tekstidega, mida illustreerib rikkalik pildimaterjal. Eksponeeritud on laevamudelid. Avanädalavahetuse eriprogramm toimub 24.-25. veebruaril. Lisainfot leiab: lennusadam.eu

Esmaspäeval läheb loosi 1 tasuta koht uue näituse teemalisse laste linnalaagrisse. Laager “Laeva elu, elu laeval” toimub 2 kuni 4 -da märtsini 2018. Lennusadamas ja osalustasu on 85 eurot. Teisipäevast reedeni aga läheb loosi perepilet (2 täiskasvanut ja kõik pere lapsed), näituse avanädalavahetusele, mis toimub 24 ja 25 veebruaril.

Kui sooviksid võita oma perele elamuse ägedale näitusele, siis vasta allpool palun meie päevaküsimusele ja osale loosis.

E  19.02. Kus muuseumis uus näitus avatakse? 

T  20.02. Mis on uue näituse nimi?

K  21.02. Mitut Eesti laeva näitus tutvustab?

N  22.02. Millal näitus avatakse?

R  23.02. Mis kellast on Lennusadam 24.02 juba erandkorras avatud?

MÄNG ON LÕPPENUD!

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Kui võitu ei tulnud,  leiad abi siit: http://meremuuseum.ee

100 AASTAT KIILU ALL. EESTI LUGU LAEVADES 1918-2018

Mereriigi saatus on vältimatult seotud tema laevadega. Need viisid ära ja tõid tagasi, päästsid ja pagesid, märkisid sõja puhkemist ja rahu algust, kehastasid õnne ja südamevalu – olid elulise tähtsusega nii riigile kui ka tema inimestele. Eesti Vabariigi sünnist kuni 100. aastapäevani viinud pöördeline sündmustik peegeldub ka meie laevade saatuses. Meremuuseumi näitus „100 aastat kiilu all. Eesti lugu laevades 1918–2018“ toob need haaravad ja erakordsed lood meie ette. Iga aastat perioodil 1918–2018 tähistab näitusel üks laev, millega seoses on just sel aastal toimunud märgiline sündmus. See võib olla laeva valmimise või hukkumise aasta, kuid ka Eesti lipu all üle ekvaatori sõitmine, Rootsist Ameerika Ühendriikidesse põgenemine või Tallinnast lähtuvate kruiisireiside alustamine Läänemerel. Esindatud on kõikvõimalikud alused – reisilaevad, sõjalaevad, kaubalaevad, purjekad, aurikud, jõelaevad jne. Näitus on ühtlasi kummardus noil tähenduslikel laevadel töötanud, õppinud või reisinud inimestele. Rikkalikku laevamudelite väljapanekut efektses keskkonnas toetavad nüüdisaegsed erilahendused ja külluslik illustratsioonivalik. Meie laevade lugu on kogu Eesti lugu. Ajavete tõusud ja mõõnad on meid toonud just siia. Kiilu all on juba 100 aastat.Tule tutvuma Eesti Vabariigi ajaloo laevastikuga! Näitus on avatud 24.02.2018–13.01.2019

LASTE LINNALAAGER LENNUSADAMAS

2.-4. märts 2018

LAAGER „LAEVA ELU, ELU LAEVAL” TOIMUB 2.-4. MÄRTSIL 2018 LENNUSADAMAS. TULE JA SAA OSA MEREMEESTE PÕNEVAST ELUST PURJE- , AURU- JA SÕJALAEVADEL. OSALUSTASU: 85 EUROT.

Hind sisaldab: Toitlustust kolm korda päevas / Laagri sümboolikaga T-särki / Laagri erinevatel päevadel toimuvad temaatilised elamuslood, rollimängud, töötoad, õhtuprogramm.

Viimasel õhtul ööbimine Eesti vanimal purjelaeval Hoppet (vabatahtlik). Laager sobib lastele vanuses 8-13 eluaastat. Laager toimub eesti keeles.

********************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 19.02.-23.02.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee