19 aastat legendaarseid kolmapäeva õhtuid – LADIES NIGHT 19. SÜNNIPÄEVAPIDU

Eesti vanim tänaseni toimiv klubiüritus “Ladies Night” tähistab eeloleval kolmapäeval 6.juulil juba 19. sünnipäeva! Sel sügisel ise juba 21-seks saav Club Hollywood lubab sellesse õhtusse silmailu nii naistele kui ka meestele, elevust, metsikust, hulganisti üllatusi, ilusaid inimesi, tilgake naiselikkust ja täpselt paras annus raju pidu.

Kes saaks sobida Ladies Nighti lavalaudadele paremini kui naistelemmik läbi aegade – KOIT TOOME!
Plaadimasinate taga on teised naiste suuuuured lemmikud – DJ BAD J & DJ NOVA!

 

hw_060716

 

 

 

 

 

 

 

 

01. – 06. juulini (v.a. pühapäev) loosime iga päev 2 TASUTA PÄÄSET “Ladies Night” meeldejäävale sünnipäevaõhtule 06. juulil Club HOLLYWOOD´is. Kui soovid võita, siis vasta palun vaid lihtsale päevaküsimusele allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

R 01.07 – Kui vanaks saab Ladies Night?
L 02.07 – Kes on sünnipäevapeol peaesinejaks?
E 04.07 – Kui vanaks saab klubi Hollywood sellel sügisel?
T 05.07 – Mis päeviti toimub Ladies Night?
K 06.07 – Kas Ladies Night on vanim tänaseni toimiv klubiüritus Eestis?

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Reserveeringud, broneeringud, piletiinfo: Club Hollywood kodulehel

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID
Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 01.07. – 06.07.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee