MÄNG ON LÕPPENUD. PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Raadio HIT FM koos Ümera Keskusega, loosivad sellel nädalal esmaspäevast reedeni päevaküsimusele õige vastuse saatjate vahel välja iga päev Ümera Keskuse kinkekaardi väärtuses 25 €.

Tallinnas Laagna tee 80 asuvas Ümera Keskuses on üle 30 erineva poe, samuti on seal õmblusateljee, keemiline puhastus, kingsepp, Vitateka- loodustoodete pood, kingituste pood, mööblipood, suur kardinapood, lillepood, lemmikloomapood ja isegi autokool. Kui soovid võita, vali õige ja vasta allpool toodud küsimusele ja lisa oma andmed, et loosis osaleda siin..
R

Tallinnas Laagna tee 80 asuvas Ümera Keskuses on naistele olemas suure kaubavalikuga riietepoed, kingapoed, kosmeetikapood, juveelipood ning hästi hubane ilusalong. Siin on ka täiesti uus pood Orhidee, kus on võimalik osta kõike, alates naistepesust kuni välisriieteni. Meestele on olemas arvutipood, kus on võimalik leida kõiki võimalikke nutiseadmeid, elektroonikat ning aksessuaare ja isegi parandada oma mobiiltelefoni, samuti on olemas meeste riiete ja kingapood. Lastele on avatud meeletult suur mänguasjadepood „Toys Planet“, kus on ka suur lasteriiete valik. Maikuus avati Ümera Keskuses uus kohvik, kus on müügil maitsvad kodused pirukad. 

2012. aastal avatud 6916 ruutmeetrises keskuses on 29 rendiboksi ja kõige suurem boks on 180 ruutmeetrine. Keskuses töötab kokku 250 inimest. Ümera Keskuses on pidevalt erinevad kampaaniad. Alustades heade pakkumistega kosmeetikale ja lõpetades lemmikloomatoodetega. Infot lisaks saate vaadata www.umerakeskus.ee või facebookis www.facebook.com/umerakeskus/

Soodne asukoht annab võimaluse seda kaubanduskeskust külastada erinevate linnaosade elanikel. Ümera Keskus asub Laagna teel, tänu millele jõuab sinna kohale kiirelt ja liiklusummikuteta. Tänu mugavale asukohale jõuab keskusesse probleemideta igast linnaosast. Ümera Keskus kutsub kõiki endale külla Lasnamäele, aadressil  Laagna tee 80.

************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub perioodil 13.05. – 17.05.2019, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee