Mõnus teatrielamus või korralik adrenaliinilaks on kõigest Piletilevi kinkepileti kaugusel!

Tahad korraks kodust välja või otsid jõulukingiks kogemust, elamust või lõõgastust? Erinevaid võimalusi selleks pakub Piletilevi KINKEPILET, mis on paindlik jõulu- või sünnipäevakink inimesele, kes soovib kultuurilist elamust, lõõgastavat spa-paketti või hoopiski esimese leivaküpsetuse kogemust.  Mõnus teatrielamus või korralik adrenaliinilaks on kõigest Piletilevi kinkepileti kaugusel! Uuri lähemalt www.piletilevi.ee.

Esmaspäevast reedeni loosime meie kuulajatele igal õhtul TASUTA kaks Piletilevi 20 € -st kinkekaarti koguväärtusega 40 €. Kui sooviksid võita ja kinkida oma lähedastele või iseendale emotsioone, siis vasta palun enne loosimise algust meie päevaküsimusele …

E 18.12 Mis on Piletilevi vahendusel müüdava, juba 29. korda toimuva, Tallinna rahvusvahelise jazzfestivali nimi?

T 19.12 Mis nime kannab rock ansambel, kes esineb tuleva aasta 16. juulil Tallinna Lauluväljakul?

K 20.12 Kui vana on Piletilevi Sebrapilet?

a) 10 aastat

b) 12 aastat  või

c) 15 aastat

N 21.12 Mis värv iseloomustab Piletilevi? 

R 22.12 Mis on Piletilevi poolt loodud teatrikeskkonna nimi?

AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tule, siis kinkepiletid on müügil ka siin –Piletilevi kinkepilet

*****************************************************************************************************

 Piletilevi e-Kinkepiletiga on kõik kingimured murtud!

Piletilevi KINKEPILETit saab müügipunktidest osta teenustasuta!
Kinkepiletite väärtus on 10, 15, 20, 30 ning 50 EUR. Nii müügipunktist, kui internetist ostetud Kinkepileteid saab kasutada Piletiostuks nii müügipunktides kui Piletilevi internetipoes.

Toome elamused lähemale!
Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk, tegutsedes juba aastast 1997.
Piletilevi pakub ürituste korraldajatele piletivahendus- ja turundusteenuseid. Piletiostjatele tagab Piletilevi piletite lihtsa kättesaadavuse üle-Eesti asuvate edasimüüjate kaudu (Statoil, Selver, Rimi, kultuurikeskused jne). Internetikeskkonna vahendusel on Eestis toimuvate ürituste piletid lihtsalt kättesaadavad Eestis ja kogu maailmas. Piletilevi pakub kultuuriüritusi korraldavatele asutustele professionaalse piletimüügiprogrammi kasutamise teenust.
Piletilevi piletimüügiprogrammi kasutab oma sündmuste piletite müügiks enam kui 600 etenduste- ja kontsertite korraldamisega tegelevat riiklikku- ja eraettevõtet.
Nendes 60 ettevõtet kasutavad Piletilevi piletimüügiprogrammi lisaks ka oma sündmuste administreerimiskeskusena. Piletilevi serveripõhise On-line müügiprogrammi abil saavad kultuuriasutused hallata oma iste- ja seisukohtadega saale ning olla samaaegselt reaalajas võrdselt kättesaadavad 179-s müügipunktis üle-Eesti ja internetikeskkonnas www.piletilevi.ee.

Eesti, Läti, Leedu ja Valgevene
2007. aasta kevadest kuuluvad Piletilevi ja Läti suurim piletivahendusettevõte Bilesu Serviss SIA Eestis registreeritud ettevõttele Baltic Ticket Holdings AS. 2008. aasta sügisest avasime üheskoos piletimüügiettevõtte ka Leedus, mille nimeks sai Biletu Pasaulis. 2016. aastast kuulub ka Leedu piletimüügi ettevõtte Biletai ettevõttele Baltic Ticket Holdings. 2017. aasta alguses ühendati Leedu kaks ettevõtet ning edaspidi kannavad nime Biletai. Bilietai on Leedu turul 2017. aasta seisuga suurima müügikäibega piletimüügiettevõtte. Kolme peale kokku moodustavad Piletilevi, Bilesu Serviss ja Biletai Baltimaade suurima piletivahendusettevõtte, millel on enam kui 423 müügipunkti ja kelle vahendusel on võimalik osta pileteid enam kui 7 000 üksiksündmusele aastas. Baltic Ticket Holdings AS-i tütarettevõtete aastane müüdavate ja trükitavate piletite kogumaht ulatub 2009. aastal 2,3 miljoni piletini.

Baltic Ticket Holdings ASi kogemustepagas
Alates 1997. aastast, mil Piletilevi loodi Michael Jacksoni Tallinna kontserdi piletite müügi korraldamiseks on Piletilevi ja tema partnerite suurimateks väljakutseteks olnud piletite eel- ja väravamüügi korraldamisel nii Eesti kui Läti Laulu- ja Tantsupeod, Eesti ja Läti Eurovisiooni lõppvõistluste kontserdid, Riia 2006 jäähoki maailma meistrivõistluste (500 000 piletit), Live Nation Baltic korraldatavate suurkontserdite ja Pimedate Ööde filmifestivali PÖFF teenindamine juba 2006. aastast.

Piletilevi toetab

Eesti suurima kultuurisьndmuste piletite edasimььjana tunneme vastutust ьhiskonna arengu ees.Soovime anda oma panuse Eesti kultuuri edendamisesse, olla strateegilistele heategevusorganisatsioonidele heaks partneriks ning luua noortele eneseteostuse vхimalusi spordi vallas. Selleks oleme valinud pikaajalised koostццpartnerid, kelle tegemiste toetamisega soovime ьhiskonnas positiivset mхju suurendada.

Toetame ühiskonnas olulisi heategevusorganisatsioone:

SOS lasteküla; Carolin Illenzeeri Fond; Põlvamaa Lasterikaste Perede Ьhing

Edendame jätkusuutlikku kultuurikeskkonda, kus meie rõhuasetus lasub noorte arengul:

PLMF – Pille Lille Muusikute Fond; Toetame Eesti laskesuusatamist; Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni

*****************************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 18.12.-22.12.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee