Järgmise aasta 23. aprillil astub Saku Suurhallis lavale kuus Grammy auhinda võitnud popdiiva Janet Jackson. Maailmaturneel “Unbreakable” esitab ta nii vanemaid hitte kui ka lugusid oktoobri alguses ilmunud uhiuuelt albumilt.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Janet Jacksoni (sündinud 16. mail 1966 kui Janet Damita Jo Jackson) nimi ei ole popmuusika sõpradele kahtlemata võõras. Olles tuntud tänu oma innovatiivsetele, ühiskonnateadlikele ning kohati provokatiivsetele albumitele, võimsatele lavashow’dele ning tele- ja filmirollidele, on Janet olnud oluline figuur popkultuuris juba üle 25 aasta.

Jacksonite perekonna noorima lapsena alustas ta oma karjääri teleseriaalis The Jacksons ning jätkas näitlemisega 70ndatel ja 80ndatel erinevates sarjades, nende hulgas ka näiteks Good Times ja Fame. Omanimelise debüütalbumi andis ta välja 1982. aastal, suurem tuntus saabus aga kolmanda albumiga “Control” aastal 1986. Janet pälvis tunnustust nii muusikaliste oskuste, koreograafia, muusikavideote kui ka ühiskondlike teemade käsitlemise eest oma laulusõnades.

1991. aastal sõlmis Janet lepingu Virgin Records’iga ning temast sai üks enimtasustatud artist maailmas. Tänaseks päevaks on ta välja andnud kokku 11 stuudioalbumit, millest värskeim – “Unbreakable” – ilmus alles oktoobri alguses ning sai vägagi sooja vastuvõtu osaliseks, olles artisti seitsmes album, mis Ameerika plaadimüügiedetabelis esikohale tõusis.

USA ajakiri The Atlantic peab äsja ilmunud albumil kõlavat kombinatsiooni optimismist ning väsimusest vägagi paeluvaks. Arvestades lauljanna päritolu maailma ühest kuulsaimast meelelahutusperekonnast, kahte lahutust, ühte Super Bowl’i skandaali ning palavalt armastatud venna ootamatut lahkumist võib öelda, et Janet Jackson on tõesti murdumatu.

Janet on müünud üles 160 miljoni plaadi kogu maailmas ning tema hitid nagu “Nasty”, “Rhythm Nation”, “That’s The Way Love Goes” ja “Got ‘Til It’s Gone” on tuttavad igale pop-muusika sõbrale. Aprillis on võimalik lisaks uue plaadi lugudele ka neid hitte Tallinnas oma kõrvaga kuulda ning Janetit Saku Suurhallis laval näha.

Janet Jackson esineb 23. aprillil 2016 Saku Suurhallis Tallinnas. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebipoes www.piletilevi.ee alates 3. novembrist, FBI kontsertklubi liikmetele aga juba alates 2. novembrist.

Kontserdi produtsent on Live Nation Baltics.
Live Nation Balticsit sõidutab Peugeot.

Vaata, kuula ja naudi ning häälesta end eelseisvaks Janeti kontserdiks:

Foto: www.standard.co.uk

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 21.12. – 25.12.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee