HIT FM ÖÖRAADIO SAAB 2-AASTASEKS!

Raadio HIT FM sünnipäevakuul on põhjust tähistada ka nädalavahetustel aina kuulsust koguva HIT FM ÖÖRAADIO sünnipäeva!

Kas mäletad, millal oli eetris esimene ÖÖRAADIO? Õige, kohe Raadio HIT FM esimesel eetrinädalavahetusel! Alates 21. novembrist 2014 on HIT FM ÖÖRAADIO igal reedel ja laupäeval lahutanud inimeste meelt, edastanud loendamatu hulga tervitusi, täitnud tuhandeid muusikasoove ja läbi viinud lõbusaid auhinnamänge.

Hea kuulaja – tähistame sünnipäeva koos! Kingituste eest hoolitseme meie. VITAMINERAL on omalt poolt välja pannud mineraliseeritud vee baasil vitamiinidega jooke, mis välja arendatud eelkõige inimese organismi erinevate vajaduste järgi. VITAMINERAL on suurepärane alternatiiv suhkrust üleküllastunud karastusjookidele. Sinu aktiivsesse päeva sobib selline jook valatult! Lisaks on meil Sulle varuks ka igati nägusaid Vitamineral T-SÄRKE.

AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Vita mobiilis (1)

Toimi nii:

1. Kuula alates kl 22-st HIT FM ÖÖRAADIOT nii reedel kui laupäeval (18. ja 19. nov!)
2. Astu ka ise „lavale” ehk vali stuudionumber 6 000 355
3. Olles liinile saanud, VASTA ÕIGESTI saatejuht Mark Kitajevi poolt esitatud küsimusele. Kui vastad valesti, proovi uuesti. Esimene õigesti vastaja on MÄNGUS SEES!
4. Mängus osalemiseks pead olema valmis telefonist kuulma lühikest jada auhindadest ning sobival hetkel ütlema „STOP”. Jada sisaldab endas pudelite ja T-särkide numbreid.
5. Ära jää liiga kauaks kuulama, kuna ühel hetkel kõlab ka lõpuvile ning kui sa ei ole öelnud “STOP”, siis võib mäng Sinu jaoks lõppeda tühjade kätega.

 

vitamineral

Auhinnad:

VITAMINERAL BALANCE
Apelsini ja granadilli maitseline Vitamineral Balance varustab organismi igapäevaselt vajalike vitamiinide ja mineraalidega ning aitab hoida kehas nende õiget tasakaalu.

VITAMINERAL POWER
Power on võimas vitamiinijook. Nagu täiskiirusel väravasse lendav jalgpall. Lisaks kasulikkusele on meie vitamiinijoogil ka mõnusalt värskendav greibi-sidrunheina maitse.
• Toodetes sisalduvad B-grupi vitamiinid, C-vitamiin ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
• Tsink aitab kaasa normaalsele makrotoitainete ja süsivesikute ainevahetusele ning valgusünteesile.

VITAMINERAL T-SÄRK
Võimas T-SÄRK, mis on mõeldud tõelisele Vitamineral fännile. Saadaval nii meeste- kui ka naistesuurused

Loe Vitaminerali kohta SIIT

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID
kampaania toimub 18.- 19.11.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ.

OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad Raadio HIT FM otse-eetris saatejuhi poolt teatavaks tehtud ajal. Mängu pääsemiseks peab isik helistama Raadio HIT FM otse-eetrisse numbril 6 000 355 ning vastama õigesti ühele küsimusele, mida saatejuht esitab. Mäng kestab selle hetkeni, mil saatejuhi poolt esitatud küsimus saab õige vastuse. Kui isik on vastanud õigesti küsimusele, võtab saatejuht kinnituse isikult jada käimapanemiseks. Jada koosneb numbritest ja sõnast „SÄRK”. Numbrid tähistavad Vitamineral pudelite arvu ning SÄRK tähendab Vitaminerali T-särki. Isik peab ütlema sõna „STOP” jada sees ning viimane number/sõna, mis kõlas enne „STOP” ütlemist, ongi isiku auhind. Kui inimene ei ütle kordagi STOP ja ka lõpuhelin on kõlanud, mis tähitab jada lõppu, ei saa isik auhinda ning saatejuhil on õigus käesolev mäng uuesti korraldada. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel.

LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Võitja peab auhinnale ise järgi tulema või volitama kolmandat isikut tulema.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee