„Disney On Ice“ kogupere jääetendus tuleb Eestisse!

Maailmakuulus jäälavastus „Disney On Ice“ tähistab sel aastal Euroopas 25. juubelit ning jõuab veebruaris ka Eestisse. See imeline etendus viib pealtvaatajad rändama nelja erinevasse fantaasiamaailma.

Maagiline juubelituur viib rändama Aafrika lagendikele koos lõvikutsikas Simbaga, uudistama veealust maailma merineitsi Arieliga, seiklema koos igavesti noore Peeter Paani ja haldjas Tinkerbelliga ning avastama jäist Arendelle’i kuningriiki koos Anna, Elsa ja Olafiga.

 

Mäng on lõppenud!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

DISNEY ON ICE jõuab veebruaris maagilise juubelituuriga Tallinnasse

Järgmisel aastal tähistab Disney On Ice Euroopas 25. sünnipäeva ning jõuab juubeliturneega ka Saku Suurhalli. Imeline jäälavastus viib pealtvaatajad ühe seiklusliku etenduse jooksul rändama nelja erinevasse fantaasiamaailma. Piletid 11.-14. veebruaril toimuvatele etendustele on müügil Piletilevis.

Disney On Ice kutsub osa saama suurepärasest kogupereetendusest, kus astuvad üles armastatud Disney tegelased. Ühine Miki ja Minni, Kupi, Donaldi ja Daisiga, et külastada koos maagilisi paiku, mis on tuttavad filmidest Lõvikuningas, Peeter Paan ja Väike Merineitsi. Jääetendus viib reisima ka viimaste aegade edukaimast joonisfilmist “Lumekuninganna ja igavene talv” pärit Arendelle’i kuningriiki, millisest on pärit ka printsessid Elsa ja Anna. Loo jutustavad pealtvaatajatele professionaalsed uisutajad põneva koerograafia ning tuntud Disney hittlugude ja rock’n’rolli klassikute abil. Publik saab põneva elamuse osaliseks oma istekohalt lahkumata.

Maagiline juubelituur viib rändama Aafrika lagendikele koos lõvikutsikas Simbaga, uudistama veealust maailma merineitsi Arieliga, seiklema koos igavesti noore Peeter Paani ja haldjas Tinkerbelliga ning avastama jäist Arendelle’i kuningriiki koos Anna, Elsa ja Olafiga.

“See etendus annab suurepärase võimaluse ühiseks perepuhkuseks,” kinnitab produtsent Kenneth Feld. “Tundub justkui reisiksid päriselt, kaaslasteks Miki ja Minni ning nende sõbrad.”

Jäälavastuse on kokku pannud eksperdid, kes teavad täpselt, kuidas erinevad Disney fantaasiamaailmad välja nägema peaksid:

Jerry Bilik (lavastaja) – 30 erineva Disney On Ice lavastuse loovmeeskonna liige. Erinevate telesarjade (näiteks Starsky & Hutch, Charlie Inglid) ning 31. Emmy Auhinnagala muusikaline juht.

Patty Vincent (lavastaja (Lumekuninganna ja igavene talv)) – paljudes Feld Entertainment’i töödes kaasa löönud lavastaja, nende hulgas ka Disney On Ice presents Frozen. Patty alustas karjääri uisutajana ning töötab praegu tegelaste arendajana kõikide tuuritavate Disney On Ice lavastuste juures. Lisaks on ta olnud seotud selliste projektidega nagu Playhouse Disney Live! ja High School Musical Summer Celebration.

Cindy Stuart (koreograaf) – neljakordne professionaalsete uisutajate ühenduse “Aasta Koreograafi” auhinna nominent, 2014 Sonja Henie auhinna nominent. Ta on korduvalt teinud koostööd olümpiavõitja Robin Cousinsiga ning loonud koreograafiaid USA meisterile Gracie Goldile, pronksmedalistile Mirai Nagasule, maailmameistritele ja olümpiavõitjatele Xue Shenile ning Hongbo Zhaole ning olümpiavõitjatele Jamie Saléle ja David Pelletierile. Cindy on ka mitmete Disney On Ice lavastuste koreograaf, nende hulgas Disney On Ice presents Frozen.

Robert Smith (produktsiooni disainer) – lõi oma eluaja jooksul kaasa erinevates lavastustes nagu näiteks Hair Wadsworthi teatris ja Stephen Sondheimi muusikal Assassins ja Dorian Los Angeleses. Lisaks on ta töötanud selliste linateostega nagu Session Man ning Contact.

Arthur Boccia (kostüümikunstnik) – töötas 14 hooaega Don Foote’i assistendina, tal on olemas kogemused nii Broadway etendustega, filmi ja televisiooniga ning ta on loonud kostüüme kümnele Disney On Ice lavastusele.

Patrick Dierson (valguskunstnik) – on kaasa löönud MTV Video Music Awards gaalal ning Shakira maailmaturneel. Töö 11. septembri mälestuskontserdiga America: A Tribute to Heroes tõi talle kaasa Emmy auhinna nominatsiooni.

Etenduste ajakava:
Neljapäeval, 11. veebruaril kell 19.00 (uksed avatakse 18.00)
Reedel, 12. veebruaril kell 19.00 (uksed avatakse 18.00)
Laupäeval, 13. veebruaril kell 11.00 (uksed avatakse 10.00) ja kell 15.00 (uksed avatakse 14.00)
Pühapäeval, 14. veebruaril kell 11.00 (uksed avatakse 10.00)

Kõik etendused Eestis on eesti keeles. Veelgi rohkem infot leiad korraldaja kodulehel www.fbi.ee

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 25.01. – 29.01.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee