23. veebruaril taas Eestis: Soome kultusbänd DINGO!

Järgmine päev on vaba – tule naudi ühte mõnusat nostalgilist õhtut ja ühtlasi ka EV 99. sünnipäeva klubis ROCK CAFE. Lisaks Dingole on laval veel punkrokklegend VANEMÕDE ja kuulsatest Eesti muusikutest koosnev uhiuus superbänd G.I.F.T.

Teisipäevast reedeni (14.-17.02) loosime iga päev 2 TASUTA PÄÄSET DINGO-Vanemõde-G.I.F.T. ühiskontserdile. Kui soovid võita, siis vasta palun vaid lihtsale päevaküsimusele allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

T 14.02 – Millisest Soome linnast on pärit Dingo?
K 15.02 – Mis aastal ilmus Dingo esimene stuudioalbum “Nimeni On Dingo”?
N 16.02 – Millise omaaegse kultusbändi lagunemisel 80´ndate keskel loodi ansambel Vanemõde?
R 17.02 – Mitmendat korda astub ansambel G.I.F.T. 23. veebruaril lavale Rock Cafe´s?

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Vihjeid küsimustele vastamiseks saab allpool. Võitjatega soovime võtta ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti vastamisel antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Dingo on Soome Pori linnast pärit rockansambel, mis tegutseb alates aastast 1982. Pundi esimene stuudioalbum “Nimeni On Dingo” ilmus kaks aastat hiljem. Dingo tuntuimad laulud on “Autiotalo”, “Kirjoitan”, “Levoton Tuhkimo”, “Sinä ja minä”, “Nahkatakkinen tyttö”, “Pyhä klaani”, “Perjantai”, “Rio Ohoi” ja “Musta leski”. Ansambel on müünud Soomes üle 500 000 heliplaadi.

Suurimat edu nautis ansambel aastatel 1984–1986, mil Soomet tabas nn “dingomaania”

Vanemõde sai loomiseks ajendi sellest, et 1985. aastal keelati ansambli Turist tegevus. Turistis olid mänginud trummar Andrus Kerstenbeck ja kitarrist Veljo Vingissar. Pärast aastast jõudehetke 1986. aastal otsustasid mehed ametivõimude kiuste muusikaga edasi tegeleda ning uue bändi teha. 1986. aasta nääripeol astuti Tartus lavale esimese kontserdiga. Järgnev aasta oli Vanemõe jaoks hiilgeaasta.

Ansamblisse Vanemõde on kuulunud sellised tuntud nimed nagu:

Hendrik Sal Saller-vokaal
Ivar Liinev-kitarr
Veljo Vingissar-kitarr
Margus Alviste-bass
Andrus Kerstenbeck-löökriistad
Juhan Tiik-vokaal
Jaak Arro – vokaal
Urmas Podnek – vokaal
Angela Aak – kitarr
Alo Puustak – bass

Tuntuimad laulud: “Elu armastan Sind”, “Minu lapsepõlve kangelane (Gagarin)”, “Lastehaiglas”, “Jakovlevi punk”, “Mu aadress on NSV Liit”.

DINGO kitarrist Rein T. Rebane pani kokku kuulsatest Eesti muusikutest koosneva superbandi G.I.F.T.

Meloodilist rocki mängiva G.I.F.T.’i ridadesse kuuluvad peale Rebase (kitarrid) veel, Sven Valdmann (Terminaator/Mary Ann & The Tree Tones) – Bass, Arli Hinno (Her Eyes In Bloom) – Laul, Andrus Kanter(Sunshine Company, Jaxy, Agent M) – Klahvpillid, Raimond”My”Vahter (Gunnar Graps, Terminaator, Nice Try, Mr. Lawrence, etc) – Trummid.

30. jaanuaril ehk kõigest paar nädalat tagasi avaldas G.I.F.T. ka lõpuks oma esimese singli, mis nende esimesel Rock Cafe kontserdil kindlasti ka ette kantakse:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 14.- 17.02.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee