The Ultimate David Bowie Experience – David Brighton’s ‘Space Oddity’

Oktoobrikuu viimasel päeval saab Nordea Kontserdimaja laval näha ehedat David Bowie elamust “Space Oddity”. Eestisse saabub David Brighton koos oma suurepärase bändi ja efektse lavashowga.

Esmaspäevast reedeni (12.-16.09) loosisme iga päev 2 TASUTA PÄÄSET kontserdile.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

David Robert Jones oli muusik, keda iseloomustas eriline hääl, pidev taasleiutamine, muusikalised uuendused ja silmatorkav visuaalne esitlusstiil. Varases nooruses hoopis saksofoni õppinud ja mänginud Bowie on paigutatud kõigi aegade saja parima artisti ja laulja hulka. Oma karjääri jooksul müüs ta 140 miljonit albumit ja ta on pärjatud kümnete plaatina-, kuld- ning hõbeplaatidega.

69-aastaseks elanud Bowie andis oma viimase avaliku kontserdi aastal 2006, jättes endast maha suured kingad, mida üritasid täita kümned tribüütbändid. Vaid üks mees suutis seda teha nii, et pälvis palju kiidusõnu mainekatelt muusikakriitikutelt ja sai David Bowie enda soovituse. Aastal 2013 kutsus David Bowie oma facebooki lehel üles saama osa suurepärasest elamusest, mida pakub David Brightoni tribüütshow .

David Bowie kahe albumi “Young Americans” ja “Station to Station” produtsent Harry Maslin on peagi Eestisse saabuva tribüütshow kohta öelnud järgmist: “David Brightonil on hääl, liigutused ja välimus, et asendada David Bowiet. Vaid vähesed saaksid erinevusest aru. “Space Oddity” kogemine oli minu jaoks tõeliselt märkimisväärne õhtu”. Märkimisväärse sarnasuse ja eheda etteaste tõttu on David Brightonit saatnud uskumatu edu üle maailma.

 

davidbowie-tribut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Space Oddity – The Ultimate David Bowie Experience” hõlmab endas kirevate kostüümide vahetust, täpset lavalist ülesastumist, perfektset vokaali ja parimat taustabändi. Kontserdil saab näha David Bowie erinevaid karaktereid, alates rahvast hullutavast pop-fenomenist kuni Ziggy Stardustini. Võib juhtuda, et kõlab ka Bowie omaaegne suurhitt “Frame”, mis kirjutatud koos veel legendaarsema John Lennon´iga.

David Brightoni seljataga toetab ja täiendab etteastet suurepärane saatebänd The Space Oddity Band, mis koosneb maailmatasemel muusikutest. Space Oddity on muuseas David Bowie esimene tõeline megahitt. Kitarrist Paul Nelsoni originaallaule on kasutatud televisioonis ja filmide taustal. Kitarrist ja taustavokaal Switch on pärit Kanadast ja teinud koostööd teiste seas ka Nancy Sinatraga. Basskitarrist Trent Stroh on esinenud televisioonis, samuti võib teda kuulda arvukates kommertsreklaamides. Vokalist Brooke Naughton on olnud selliste muusikatööstuse suurnimede soojendaja nagu näiteks Cheap Trick, Pat Benatar ja Fleetwood Mac. Trummide taga mängivat Ryan Browni on oma teostes kasutanud filmimuusika helilooja Hans Zimmer ja Ryan Brown’i kogemus paljude erinevate muusikastiilidega sobib suurepäraselt David Bowie mitmekülgse loomingu esitamiseks.

bowie_brightman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suurepärane ja ehe David Bowie elamus on Nordea kontserdimajas 31. oktoobril.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 12.- 16.09.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee