Ainulaadne multimeedia show „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ etendub Eestis 25. novembril Jõhvi Kontserdimajas ja 26. novembril Alexela Kontserdimajas. See on ainulaadne etendus, kus virtuoossete muusikute akadeemiline esitus põimub moodsate tehnoloogiliste lahendustega. Selles shows kõlavad parimad klassikalise muusika palad, mida saab õigusega nimetada muinasjutuliste jõulude ja uhke aastavahetuse kaunimaks muusikaks.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kuni reedeni loosime iga päev välja kaks tasuta pääset meie kuulajatele 26. novembri kontserdile Alexela Kontserdimajas, et saaksite nautida muusika ja valguse müsteeriumit. Kui soovid võita, siis vasta palun allpool meie päevaküsimusele isades oma andmed ja vastuse allpool olevasse vormi:

 E 22.10. – Kes on selle multimeedia show / etenduse autor ja looja?
T 23.10. – Mis nime kannab „Music In The Dark“ tuur?
K 24.10. – Millist MULTIMEEDIA tehnoloogiat kasutatakse show ajal?
N 25.10. – Milline muusika kõlab kontserdil ?
R 26.10. – Peale muusikute esinevad shows veel millise ala artistid? Nimeta vähemalt kaks!

Võitjatega soovime võtta ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti enda vastusega saadetud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku. Kui võitu seekord ei tulnud, siis mine Piletilevi kodulehele.

Ainulaadne multimeedia show „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ etendub Eestis 25. novembril Jõhvi Kontserdimajas ja 26. novembril Alexela Kontserdimajas. Jõulud on aeg, kui kõik ootavad tõelist imet: midagi maagilist, muinasjutulist ja ebamaist – see kõik läheb nüüd täide! Külaline lumisest Peterburist, Eugenia Zima, kes on ülieduka show „Muusika pimeduses“ autor, toob teieni uue programmi – „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“. See on ainulaadne etendus, kus virtuoossete muusikute akadeemiline esitlus põimub uusimate tehnoloogiatega. Selline kooslus ei jäta ühtegi kontserdi külastajat külmaks. „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ – see on kõrgeima kunsti ja uusimate tehnoloogiate sünergia.

Selles shows kõlavad parimad klassikalise muusika palad, mida saab õigusega nimetada muinasjutuliste jõulude ja uhke aastavahetuse kaunimaks muusikaks. „Peterburi virtuooside“ muusikud loovad Eugenia Zima juhendamisel unustamatu õhtu, kus klassikalise muusika aarded lennutavad külalised tähtede paistel Leipzigi kõrgest kirikust, kus Bach lõi oma „Jõuluoratooriumi“, jõulutuledes Viini Straussi juurde, ja seejärel revolutsioonieelsesse Peterburi, kus Drosselmeyer jutustab Mašale salapärast raamatut. Lumine hommik, karge õhtu, kuum punš, pakkepaberi sahin, soojad sõnad ja lähedaste naeratused – kõik see on kordumatu, soe jõuluatmosfäär, mida tahaks jagada vaid kõige lähedasemate inimestega.

„Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ – see etendus läheb hinge nii klassikalise muusika austajatele, kuid ka neile, kes ei tunne klassikalisi teoseid kuigi hästi. Samal ajal, kui virtuoossed muusikud esitlevad klassikalise muusika šedöövreid, käib laval kaasahaarav etendus: koreograafia, 3D mapping, motion video, laser- ja valgusshow. Kui saalis kustutatakse valgus, siis meie maailmataju muutub ja algab tõeline maagia. Inimesed hakkavad saalis tihti nutma, kuid mitte sellepärast, et hinges on valu või neil on halb olla, vaid seetõttu, et erinevate tunnete ja avastuste gamma katab neid kui merelaine ja emotsioone on raske valitseda.

Eugenia Zima eelmine projekt „Classics in the Dark’“, mille ta lõi Peterburis ja esitles Planetaariumis, osutus ülimenukaks megashowks, kuhu olid kõik piletid välja müüdud! Ka Alexela Kontserdimaja oli välja müüdud. Kuna inimeste huvi oli nii suur, siis otsustati selle ainulaadse projektiga jätkata ning tuua lavale tõeline jõulumuinasjutt! Kontserdid, mis toimuvad, 25. ja 26. novembril, on suurepärane võimalus häälestada ennast jõulumeeleoluks: veeta koos oma lähedaste ja sõpradega imeline õhtu, mis viib teid muinasjutulisse jõulumaailma!

Esinevad: Orkester – „Peterburi Virtuoosid”. Solistid – Maria Litke ja Roman Arndt (Mihailovski teater ). Koreograafia – Dmitri Olennikov, Jekaterina Sergejeva (TNT telekanali menuka tantsushow „Tantsud“ finalistid). Idee autor, projekti kunstiline juht – Eugenia Zima. 25. novembril Jõhvi Kontserdimajas 26. novembril Alexela Kontserdimajas kell 19.00

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ülaltoodud kampaania toimub 22.10.-26.10.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee