Briti rockbänd MANIC STREET PREACHERS annab 18. aprillil eksklusiivse kontserdi Tallinnas!

Manic Street Preachers tähistab sel aastal oma albumi ‘Everything Must Go’ 20ndat sünnipäeva ning annab kontserdi Tallinnas, Nordea Kontserdimajas.

 

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD!

Kui võitu seekord ei tulnud, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Manic Street Preachers tähistab sel aastal oma albumi ‘Everything Must Go’ 20ndat sünnipäeva ning annab 18. aprillil erilise kontserdi Tallinnas, Nordea Kontserdimajas. Nende kõige olulisemaks albumiks peetakse brit-popi kõrgajal välja antud plaati ‘Everything Must Go’, mille ilmumisest möödub sel kevadel 20 aastat. Nende karjääri esimest nr. 1 hitti mäletavad ilmselt paljud, ka need, kes Manicute loominut liiga hästi ei tunne. Selle maagilise hiti nimi on (“If You Tolerate This Your Children Will Be Next”.

Tähistamaks albumi juubelit, suundubki Walesist pärit bänd turneele, kus igal kontserdil esitatakse album publikule täispikkuses – mitu lugu albumilt on küll pea alati Manicute kontsertkavas, kuid mõnda pala ei ole enne seda tuuri lives esitatud alates aastast 1996. Lisaks kuuleb kontserdil loomulikult ka hitte Manicute teistelt plaatidelt. Bänd on tänaseks aktiivselt tegutsenud juba kolm dekaadi ning andnud selle aja jooksul välja 12 albumit ning kolm kogumikku. Üks kuulsamaid koostööprojekte on bändil olnud Nina Perssoniga Cardigansist, kellega on nad salvestanud oma kuulsa hiti “Your Love Alone Is Not Enough”.

‘Everything Must Go’ on Manic Street Preachersi läbimurde-album, mis on müünud üle kahe miljoni koopia, võitnud mitu Briti muusikaauhinda ning saavutanud tänaseks Suurbritannias kolmekordse plaatinaplaadi staatuse. Kui bänd esmakordselt selle albumi esitlustuurile suundus, esineti Manchesteri kurikuulsa Haçienda klubi keldrikorrusel. Vähem kui 12 kuud hiljem, tuuri lõpus aga juba Manchesteri Nynex Arenal 20 000-le inimesele. Järgneva kahe dekaadi jooksul on bänd rõõmustanud publikuid üle kogu maailma.

“Tallinna kontserdi teeb eriliseks fakt, et Manicud on otsustanud just siin anda erilise ja intiimse kontserdi meie kaunis kontserdimajas. Bänd on lubanud esitada lugusid, mida tavalisel areeni-kontserdil ei kuule ning oleme kindlad, et sellest tuleb suurepärane õhtu,” sõnab Live Nation Baltics’i peapromootor Eva Palm. Erandkorras võetakse Nordea Kontserdimajas ära ka 8 rida istekohti, et bändi loomingu austajatel oleks võimalust ka lava ees Manic Street Preachers kontserti nautida.

Manic Street Preachers annab ainsa kontserdi Baltikumis 18. aprillil Tallinnas, Nordea Kontserdimajas. Piletid müügil Piletilevis.

Foto: rotundamedia.com.au / vanyaland.com

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 04.04. – 08.04.2016, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee