22. – 26.01. Beauty Plaza auhinnamäng!

Beauty Plaza Ilusalong on saanud omale suurima tunnustuse kodumaises ilumaailmas – “Teeninduse Teemant” konkursil valiti just Beauty Plaza Ilusalong parimaks ilusalongiks Eestis.

22. – 26.01 loosime iga päev Beauty Plaza-lt kellelegi väärika Goldwelli toodete komplekti väärtusega ca 50 EURi, Komplektis Goldwelli shampoon, balsam ja viimistlusvahend (pilt auhinnast allpool).

Kui soovid võita, siis vasta palun päevaküsimusele allpool. NB! Pane tähele, et igal kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 22.01 – Mitmendat sünnipäeva tähistab Beauty Plaza Ilusalong selle aasta maikuus?
T 23.01 – Millisele juuksurite teenusele on Beauty Plaza ilusalongis jaanuaris eripakkumine?
K 24.01 – Mitu tublit inimest on Beauty Plaza Ilusalongi meeskonnas?
K 25.01 – Millise väärika tiitli on Beauty Plaza Ilusalong omale saanud?
K 26.01 – Milliste brändide esindussalongiks on Beauty Plaza Ilusalong?

 

Võitjatega võtame ühendust otse-eetris, tasub antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

AUHINNAMÄNG ON LÕPPENUD!

Vahepeal saad juba broneerida aja Beauty Plaza kodulehel

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

Goldwelli toodete komplekt väärtuses ca 50 EURi, sisaldab – shampoon, balsam, viimistlusvahend:

 

Moodsa sisekujundusega, eksklusiivne aga samas mõnusalt kodune, kahel korrusel paiknev „Beauty Plaza“ DaySPA ilusalong ootab Sind Tallinna kesklinnas, Liivalaia tänaval juba aastast 2013.

Suured vitriinaknad avanevad otse suurima liiklusvooga tänavale ja kutsuvad oma kliente heaolu paradiisi. Tallinna vaieldamatult ühes suurimas ja omanäolisemas ilusalongis ootavad Sind kokku 18 tubli inimest – kosmeetikud, juuksurid, massöörid, küünetehnikud ning ripsmetehnikud, kes pakuvad Sulle ainult parimat professionaalset teenindust! Olemas on ka sündmuste korraldamiseks peoruum.

Meil on hea meel olla kosmeetikasarja Annemarie Börlind ja juuksurisarja Goldwelli esindussalongiks Eestis. Maja ees on autodele parkimiskohad ning salongis ootab kliente alati maitsev kohv / tee / vesi ning tasuta WiFi.

Teenuseid saab broneerida mugavalt online broneerimissüsteemis, meili teel või helistades. Et juba aasta algusest kohe veelgi kaunimaks saaksid, siis lõikab Beauty Plaza Ilusalong jaanuarikuus kuumakäärilõikuste hindadest 15%!

Beauty Plaza Ilusalong on saanud omale suurima tunnustuse Eesti ilumaailmas, juba kuuendat korda korraldataval staažikal “Teeninduse Teemant” konkursil! Nimelt valiti Beauty Plaza Ilusalong parimaks ilusalongiks ehk TEENINDUSE TEEMANDI tiitli võitjaks !!!

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

KAMPAANIAREEGLID
Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 22.01. – 26.01.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee