Kas teadsid, et Beauty Plaza Ilusalong Tallinnas on saanud omale taas suurima tunnustuse kodumaises ilumaailmas? Konkurss “Teeninduse Teemant” valis hiljuti just Beauty Plaza Ilusalongi juba teist korda järjest parimaks ilusalongiks Eestis! Lisaks on värskelt saanud valmis ka uus Beauty Plaza internetikodu – www.beautyplaza.ee

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kuni reedeni loosime iga päev Beauty Plaza-lt välja väärikaid auhindu maailmakuulsatelt brändidelt Annemarie Börlind, Dado Sens ja Goldwell. Lisaks veel ka Beauty Plaza Ilusalongi kinkekaart, et nautida salongi suurepäraseid teenuseid.

Kui sooviksid selle iluvõimaluse endale võita, siis vasta palun meie päevaküsimusele lisades oma andmed ja vastuse allpool olevasse vormi:

E 15.10.  Mis aastal asutati Beauty Plaza Ilusalongi esindusbränd AnneMarie Börlind?

(Auhinnaks – Annemarie Börlind ZZ Sensitive Protective Day Cream + Sensitive Cream Mask kinkekomplekt)

T 16.10. Mitu juuksuribrändi Beauty Plaza Ilusalongis kasutusel on?

(Auhinnaks Goldwelli kinkekomplekt shampoon, palsam, juukselakk)

K 17.10.  Kes on Beauty Plaza staažikaim töötaja?

(Auhinnaks Beauty Plaza Ilusalongi 20 EUR kinkekaart teenuste ja toodete ostmiseks)

N 18.10.  Millise eriauhinna sai Beauty Plaza Ilusalong omale lisaks väärikale „Teeninduse Teemantile“ ?

(Auhinnaks Dado Sens Purderm kinkekomplekt, kus sees täiskomplekt – toonik, mask ja kreem)

R 19.10.  Mitu meeskonnaliiget on tegutsemas Beauty Plaza Ilusalongis?

(Auhinnaks Annemarie Börlind Energynature kinkekomplekt – öökreem ja huulepulk)

Võitjatega soovime võtta ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti enda vastusega saadetud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku. Kui võitu seekord ei tule, siis BEAUTY PLAZA kodulehele.

Mõnusalt kodune, moodsa ja hubase sisekujundusega, kahel korrusel paiknev „Beauty Plaza“ DaySPA ilusalong ootab Sind Tallinna kesklinnas, Liivalaia tänaval. Suured vitriinaknad avanevad otse suurima liiklusvooga tänavale ja kutsuvad oma kliente heaolu paradiisi.

Tallinna vaieldamatult ühes suurimas ja omanäolisemas ilusalongis ootavad Sind kosmeetikud, juuksurid, massöörid, jumestajad, küünetehnikud ning ripsmetehnikud, kes pakuvad Sulle ainult parimat professionaalset teenindust! Olemas on ka sündmuste korraldamiseks peoruum.

Beauty Plaza Ilusalong on saanud omale juba kahel korral suurima tunnustuse Eesti ilumaailmas! Nimelt valiti Beauty Plaza Ilusalong taaskord PARIMAKS ILUSALONGIKS EHK TEENINDUSE TEEMANDI TIITLI VÕITJAKS !!! Meie salong on saanud ka veel tunnustada, kui 2016 aasta kõige uuendusmeelsem ilusalong ning 2017 aasta parima turunduskampaania omanik (Movember 2017 meeste kampaania)! Kõige suuremad tänud ja sügava kummarduse on ära teeninud meie head koostööpartnerid, kliendid ja loomulikult meie tubli meeskond, kelle üle oleme väga uhked!

Meil on hea meel olla Saksa looduskosmeetikasarja ANNEMARIE BÖRLIND esindussalongiks Eestis. Sama brändi tütarfirma Dado Sens täielik tootevalik on meil samuti esindatud. Meie juuksurid kasutavad juuksurisarja Goldwelli, kosmeetikute lemmikud on Annemarie Börlind, Dado Sens, Darphin, Laboratoires RENOPHASE Paris, Lycon, Orenna, Estelle. jt sarjad. Küünetehnikul on kasutuses OPI, GlamLac ja BioSculture sarjad. Jumestajad kasutavad Annemarie Börlindi ja Parisax sarja tooteid. Massööridel on kasutuses suurepärased Annemarie Börlindi, Pinoja ja Darphini sarja õlid.

Meie salongi esimene korrus on ilusalongi päralt, kus lisaks administraatorile on müügitooted, puhkeala, laste mängunurk, neli juuksuri, kolm kosmeetiku ning kaks küünetehniku töökohta. Meie alumine korrus on aga SPA mõnude päralt – seal on ruumid massöörile ja ripsmetehnikule. Alumisele korrusele mahub veel kontor, koolitusruum ja peoruum, kus on võimalik tähistada erinevaid sündmusi, läbi viia koolitusi ja klubiõhtuid. Lisaväärtusena pakume oma klientidele fotograafi teenust kohapeal ning erinevate sündmuste korraldamist meie salongi ruumides. Maja ees on autole parkimiskohad ning salongis ootab kliente alati maitsev kohv / tee / vesi ning tasuta WiFi.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ülaltoodud kampaania toimub 15.10.-19.10.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee