TASUTA REHVIVAHETUS AutoAsi töökojas!

Võida TASUTA REHVIVAHETUS lähimas AutoAsi töökojas!

Kas teadsid juba, et reedel, 20. oktoobril, vahemikus kl 10-18 saad oma sõiduki lasta proffidel TASUTA üle vaadata AutoAsi Laagri teeninduses, aadressil Pärnu mnt 549, Laagri, Harjumaa.

Tasuta kontrollitakse amortisaatoreid (spetsiaalsel kontrollstendil). valgustust, akut, aku laadimist, rehve ja pidurivedelikku. Vajadusel oleme võimelised koheselt ka auto töökotta sisse võtma ja täiendava kontrolli ja remondipakkumise koostama. Kohapeal on lai valik kvaliteetseid varuosi ja hooldustarvikuid, seega ükski auto ei jää AutoAsi teeninduses korda tegemata!

Esmaspäevast reedeni (16.-20.10) loosime iga päev TASUTA REHVIVAHETUSE kõige lähemas AutoAsi töökojas! 

RAADIOMÄNG ON LÕPPENUD!

 

Vihjeid AutoAsi teeninduste kohta saad allpool ja ka AutoAsi enda kodulehel.

AutoAsi Laagri töökojas pakutavad teenused:

 • Sõiduautode ja kaubikute remont ja hooldus (veermikutööd, piduritööd, õlivahetused jne.)
 • Rehvitööd
 • Diagnostika
 • Sillareguleerimine 3D stendis
 • Kliimasüsteemide remont ja hooldus
 • Automaatkäigukastide dünaamiline ehk täisõlivahetus
 • Väljalaskesüsteemide remont, DPF filtrite läbipesu

AutoAsi on lõpptarbjale suunitletud kaupluste/remonditöökodade kett, kus on müügil lai valik kvaliteetseid varuosasid konkurentsivõimeliste hindadega, ning samas pakutakse ka kõrge kvaliteediga kaasaegset ja profesionaalset teenindust.

AutoAsi eesmärgiks on saada parimaks üle-eestiliseks hooldusjaamade/kaupluste võrguks, kus pakutakse klientidele mitmekülgset ja kvaliteetset kaubavalikut konkurentsivõimeliste hindadega. Oma 11 maakonnas asuvas kokku 17 teenidusjaamas soovib AutoAsi  oma oskuste ja teadmiste poolest olla samal tasemel kui margieteenindused, omades võimalusi, seadmeid ja kogemust teenindada erinevaid automarke sõltumata nende väljalaskeaastast ja mudelist.

Saaremaal, Kuressaares, aadressil Kalevi põik 1 on nüüd kõige värskem Autoasi teenindus. Kaasaegselt sisustatud töökojas on võimalik teostada kõikvõimalikke autode remondi ja hooldustöid, teostada sillareguleeringut ning täita kliimasüsteeme.

Alates 15. oktoobrist võib taas sõita naastrehvidega. Broneeri aeg rehvivahetuseks aegsasti!

Aegu saad broneerida alati AutoAsi lühinumbril 13 533

***********************************************************************************************

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 16.- 20.10.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee