Sadamasild on ansambel, kelle kontserdid on oodatud sündmused. On naeru ja pisaraid, endasse vaatamisi ja rõõmuga ühislaulmist. Sadamasilla kontsert on suurepärane rännak, mis paneb argist unustama. Pole ka mingi saladus, et pilet ansambli Sadamasild kontserdile on ilus kingitus.

Raadio HIT FM jagabki nüüd kuni 14.novembrini pileteid, et saaksite kohtuda Sadamasillal oma romantilise minaga. Võidu korral lähed kontserdile just sinna, kuhu Sulle kõige paremini sobib!

NB! IGA PÄEV ühele inimesele kaks piletit, kuni laupäeva õhtuni. Kui sa romantikat ja kaasalaulmist ei karda, siis piletite võitmiseks vasta palun paarile lihtsale küsimusele allpool. Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

MÄNG ON LÕPPENUD!

Kes või mis on Sadamasild? Vihjeid küsimustele Ansambli Sadamasild kohta saab allpool. Ja kui soovid, kuula ka lugu: Sadamasild – Tuksub süda

Kui piletiloosis ei vea, siis Piletilevi aitab.

Kusagil on üks kummaline maa. Paik, mis täis senirääkimata lugusid, hulgaliselt seiklusi ning kahtlemata ausaid enesesse vaatamisi. Armastust muidugi ka. Ja nii nagu igas seesuguses kummalises kauges kohas, maismaa ning mere piiril, ootab selleski paigas üks sadam. Ootab, et rääkida jutte neile, kes kusagil suurtes linnades, kaugetel vetel, rõõmus või kurbuses, kahekesi või täielikus üksinduses. Neile, kes sattunud hetke, kus selle kummalise maa üksildase sadama päriselt sündinud lood, kingivad kaotatud naeratusi, kosutust ja kindlasti ka mõtlemisi nendele, keda tahaks, aga miskipärast ei näe. Samas igaüks ju teab, et väike sadam kusagil kummalise maa alguses pole midagi väärt ilma kuulajateta, kes ehk leiaksid tee sellesse kummalisse paika. Vaja on ühendajat – silda, mis kaotaks udud ja petlikud tuuled, juhatades kokku lood ja nendes rändajad. Nõnda saabki ausatest lauludest sild… Sadamasild.

Ansambel Sadamasild annab novembris 5 mõnusat ja tubast kontserti nimetusega “Sina Jää”:

12.11 KARLOVA TEATER, TARTU kell 19.00
19.11 MOOSTE FOLGIKODA kell 19.00
22.11 VILJANDI GÜMNAASIUM kell 17.00
26.11 KURESSAARE LINNATEATER kell 19.00
29.11 PÜHA JAAKOBI KIRIK, VIIMSI kell 17.00

Bändilt Sadamasild tuli aasta tagasi välja esimene album “Siis tulen, siis jään”, kus kõlavad ainult eestikeelsed laulud, mis tehtud puhtalt Eesti mõttega. “Midagi peab sind kõnetama, et sa saaksid sellist teksti kirjutada. Kui mina kirjutan enda laule, siis mul ei ole mingeid meeletuid loomepiinasid,” rääkis Marek Sadam siis Terevisioonile.

Ansamblisse kuuluvad:
Laul ja lood: Marek Sadam
Laul: Anett Pero
Klahvpillid: Tõnu Laikre
Bass: Tõnis Kivisild
Löökpillid: Oliver Rõõmus
Kitarr: Viljar Kuusk
Akordion: Martin Trudnikov

Foto: piletilevi.ee