Gregoriani SUURIMA MAAILMATURNEE “Masters of the Chant the Final Chapter” lisakontsert Eestis!

24. veebruaril 2017 astub Nordea Kontserdimaja laval üles lisakontserdiga maailmas ainulaadne GREGORIAN, kes ühendab oma muusikas kirikliku gregoriaani laulustiili tuntud tänapäevaste hittidega.

Saime 10 piletit juurde ning jagame need nüüd rõõmuga nädala jooksul ära!

Esmaspäevast reedeni (6.-10.02) loosime iga päev 2 TASUTA PÄÄSET kontserdile. Kui soovid võita, siis vasta palun vaid lihtsale päevaküsimusele allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele piletiloosis ei arvestata.

E 6.02 – Mitu lauljat kuulub Gregoriani põhikoosseisu esinemise ajal?
T 7.02 – Mis oli Gregoriani esimese hitt-singli nimi?
K 8.02 – Mis nime kannab Gregoriani äsjailmunud kontsertsalvestusega DVD?
N 9.02 – Mitu naislauljat on Gregoriani koosseisus esinenud läbi aegade?
R 10.02 – Mis on Gregoriani plaadifirma nimi ja millises linnas see asub?

Nimi*

Email*

Telefon*

Vastus*

* - Kohustuslik

Vihjeid küsimustele vastamiseks saab allpool. Võitjatega soovime võtta ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti vastamisel antud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku.

 

 

Kui võitu seekord ei tule, siis piletid on müügil ka Piletilevis

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Gregorian alustas oma tegevust 1999. aastal ning on produtsent Frank Peterson´i käe all vaid kümne aastaga muutunud populaarseimaks oma žanri esindajaks maailmas. Gregoriani esimene hitt-singel “Moment of Peace” tegi nad hoobilt tuntuks üle maailma. Oma eduka karjääri jooksul on bänd välja andnud 12 täispikka heliplaati, lindistanud üle mitmesaja laulu ja müünud üle 7 miljoni albumi.

Oma tegevusaastate jooksul on see Saksamaa juurtega ansambel teinud tihedalt koostööd paljude tuntud artistidega, sealhulgas diiva Sarah Brightman’iga ning esitatud on kümnete kuulsate artistide loomingut. Oma plaatide lauluosasid lindistavad nad ainult kirikutes, et säilitada muusikale omane salapära ja müstilisus.

Nende 2015. aastal alguse saanud viimast tuuri on saatnud üle maailma suur edu ning seetõttu on bänd otsustanud lisada tuurile ka 2017. aastaks lisakontserte. Sarjas “Masters of Chant” on Gregorian üllitanud tänaseks juba 14 albumit. Sama nime ehk “Masters of Chant – Final Chapter Tour” kannab ka nende äsjailmunud kontsertsalvestusega DVD, plaadifirmalt Edel AG, asukohaga Saksamaal Hamburgis.

Tallinna kontserdil, 24. veebruaril 2017 aastal Nordea Kontserdimajas tuleb esitamisele Gregoriani looming läbi aastate. Tegu on viimase võimalusega näha ansambli show’d sellises koosseisus ning erinevatest Euroopa muusikutest koosneva saatebändiga, mis omakorda annab kogu esitlusele juurde täiesti omapärase väravingu. Gregoriani põhikoosseisus on esinemise ajal kokku 8 lauljat. Kooriga koos astub lavale ka võrratu Amelia Brightman. Kokku Gregoriani koosseisus esinenud läbi aegade aga lausa 10 naislauljat.

Vaata ja kuula ise, kui omapärase ning unikaalse muusikaelamusega on tegu:

World Without End“ (feat. Eva Mali)

Kiss From A Rose“ (feat. Amelia Brightman)

Stay” (Far Away, So Close) (Feat. Amelia Brightman)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 6.- 10.01.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee