MÄNG ON LÄBI! Õnnelikuks sai üks tore naisterahvas Võrust – PALJU ÕNNE, MERILIN! Otse-eetris saime teada, et üks hõbehall auto saab endale korraliku MAKE-UP paketi ZEPPELINI autopesulalt Tartus. Ühineme õnnitlustega ja soovime kuulajatele kevadiselt puhast autot!

==================================================

Zeppelini autopesula paneb loosi make-up’i väärtuses 350.-

  • Keemiline puhastus,
  • poleerimine,
  • vahatamine,
  • klaasivahatamine.

Kuna töö on nii suuremahuline ja kestab poolteist päeva, siis saadame kliendid soovi korral ööklubisse ja loomulikult pakume ka ööbimist Tartu hotellis kahele koos hommikusöögiga.

Mängus osalemiseks täida allolevad väljad:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

LISAINFO:

Zeppelini autopesula asub Tartus Turu 14, Zeppelini ostukeskuse 0-korruse parklas, kus on väga mõnusad parkimistingimused nii pesula kui ka ostukeskuse kliendile.

Avatud E-R 8-20, L-P 9-18.

Pakume kõiki autopuhastusteenuseid alates lihtsast survepesust lõpetades põhjaliku make-up-paketiga kuhu kuuluvad keemiline pesu, poleerimine ja vahatamine. Teenuste valiku hulgas on ka osonaator ehk lõhnabakterite eemaldamine teie sõidukist.

Meie Zeppelini autopesula on igati kaasaegse sisustuse ja varustusega ning Teid teenindavad oma ala professionaalid.

Seni kuni hoolitseme Teie sõiduki eest, on Teil võimalus veeta aega meie igati mugavas kliendi ooteruumis või jalutada ostukeskuses.

Zeppelini autopesula kuulub AUTOGA VANNI pesulaketti, mille pesulad asuvad üle eesti suuremates linnades: Tallinnas, Rakvere, Valgas ja Tartus.

Lisainfot meie pakutavate teenuste kohta saab veebilehelt www.autogavanni.ee või telefonil 5553 3800.

Et oleksid kursis meie vahetute tegemistega liitu meie facebooki fännilehega!