Ansambli 2 Quick Start kontsert Club Hollywoodis – jagame tasuta VIP pileteid!

Taasiseseisvumispäeva eel, 19. augustil on 2 Quick Start fännid kõik Hollykas ja laulavad nagu meie vabadus sõltuks sellest!

16. -18. augustini loosime iga päev 2 TASUTA VIP-PILETIT 2 Quick Start kontserdile Club HOLLYWOOD´is. VIP pilet annab piletiomanikule eelisjärjekorras ja tasuta sissepääsu ning pääsu Club Hollywoodi VIP alale klubi teisel korrusel.

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD! 

 

Reserveeringud, broneeringud, piletiinfo: Club Hollywood kodulehel

Muusika.ee kirjutab nii: Eesti muusikas on palju igiliikureid. Neist üks, 2 Quick Start on eesti popmuusikat kujundanud juba 25 aastat, alates bändi loomisest aastal 1992. Kaua veel mehed jaksavad? Kui uskuda solist Pearu Paulust, siis jaksavad. “Ma arvan, et täpselt nii kaua, kuni me tunneme, et meid tahetakse,” on Pauluse vastus, kui küsida, kaua 2 Quick Start veel jaksab lavalaudadel ringi tatsata.

Kõige paremini oskab kontserti hinnata aga muidugi artist ise ning Paulusel lööb publikust rääkides silm särama. “Meie hoiame oma joont,” räägib laulja. “Üllatav on see, et noored võtavad omaks ja armastavad just 90ndate laule. Ju see oli huvitav ajajärk! Meie käest ootavad inimesed pigem seda nostalgialaksu.”

Seda, mida publik armastab, võib aga bändimeestel juba igav teha olla,  sest esimese CD-albumi “Olen loobuda sust proovinud.” sünnist on möödunud tänaseks juba rohkem kui üks põlvkond. Võib-olla selle pärast mehed teevadki aeg-ajalt ka uusi lugusid, et sealt pealt laulda uusi lugusid inimestele kordaminevaks.”  /www.ohtuleht.ee/

**************************************************************************

KAMPAANIAREEGLID
Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 16.08. – 18.08.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee