Fruit Xpress esitleb: Raadio HIT FM-i 4. sünnipäev!

Raadio HIT FM tähistab täna oma 4. sünnipäeva! Selle puhul jagame koostöös Fruit Xpressiga terve päeva jooksul meie kuulajatele neli külluslikku puuvilja kinkekorvi. Kuula raadiot, vasta meie kodulehel lihtsatele küsimustele enne iga loosimise kellaaega ning võid võita endale väga maitsva ja tervislikke puuvilju sisaldava kinkekorvi, mis lausa kiirgab positiivseid emotsioone, just nagu Raadio HIT FM.

SÜNNIPÄEVAMÄNG ON LÕPPENUD!

Kui sooviksid seda sünnipäevahõngulist kinkekorvi, siis vasta enne loosimise algust meie küsimusele …

Kl 12:00Mitu erinevat kinkekorvi on Fruit Xpressi e-poes puuviljad.ee müügil?
a) 5 erinevat
b) 3 erinevat – lihtne, külluslik ja eksklusiivne
c) 1, aga see-eest väga ilus 😊

Kl 14:00Nimeta vähemalt 3 puuvilja, mis on külluslikus puuviljakorvis
– ananass, apelsin, avokaado, füüsal, granaatõun, greip, ingver, kiivi, kumkvaat, laim, maasikas, mandariin, mango, miniporgand, muud marjad, õun, passion, pirn, ploom, sidrun, tähtvili, viinamari

Kl 16:00Mis vili on ameerika pirnloorber?
a) loorberimaitseline pirnõun
b) vürtsikas pirn
c) avokaado

Kl 18:00 – Miks on Fruit Xpressi kinkekorv väga hea jõulukink?
a) Fruit Xpress toob korvid, kuhu vaja
b) puuviljad maitsevad kõigile
c) puuviljad on tervislikud

Võitjatega soovime võtta koheselt ka ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti olla telefoni läheduses mängu toimumise kellaaegadel.

Fruit Xpress – värsked viljad koju, kontorisse ja HoReCa ettevõtetele!

Meie jaoks on võtmetähtsusega kvaliteet, personaalsus ja paindlikkus, millele keskendume igapäevases töös. Oma tugevuseks peame väga häid koostööpartnereid ja efektiivset tarneahelat, mistõttu jõuab klientideni alati värskeim kaup.

Fruit Xpress OÜ on Eesti üks juhtivaid hotellide, restoranide ja catering-firmade värske puu- ja köögivilja, toidu- ja esmatarbekaupadega varustaja. Lisaks on eraklientidele avatud e-pood puuviljad.ee, kus on linna parim valik puu- ja köögivilju, aga ka puuviljakinkekorve ning puuviljakomplekte, mida paljud suur- ja väikeettevõtted tellivad iganädalaselt töötajate hea tervise säilimiseks kontorisse. Jõulukinkidele mõeldes on Fruit Xpressi puuviljakorvid väga hea kingiidee. Valikus on 3 erinevat kinkekorvi- lihtne, külluslik ja eksklusiivne. Hinnad algavad alates 18.90.

Tellimusi saad Fruit Xpressi e-poes esitada, kas püsikliendina sisse logides või anonüümselt külalisena sisenedes.

FruitXpressi kodulehele

Kohaletoimetamine:

 • Fruit Xpressi e-poest tellitud tooted toimetame Sinuni kulleriga Tallinnas ja lähiümbruses. Soovitame Sul konto registreerida ja sisestada kauba kättesaamise aadress, veendumaks, et tarnime Sinu poolt soovitud kohta.
 • Sul on tellimust esitades võimalik valida, millal kaupu soovid kätte saada. Kaupade laialivedu toimub E-P 10.00-19.00

RAADIO HIT FM läks esimest korda eetrisse 17.novembril 2014, kl 00:00. Raadio HIT FM on neile, kes armastavad muusikat, rõõmsaid inimesi ja häid emotsioone. Teeme kõik selleks, et raadio oleks jälle põnev, muusikaliselt mitmekesine, kuulaks kuulajat ja paitaks tema meeli. Meile meeldib muusika!

 

***************************************************************************************

Ülaltoodud kampaania toimub 17.11.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed. Arvesse loosimisel läheb vaid üks registreeritud ja antud küsimusele õieti antud vastus kampaanias osaleja kohta. Osaleja poolt korduvalt antud vastuseid konkreetsel loosimisel ei arvestata.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
  2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
  3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
  5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
  6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
  Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee