GUSTAV esitleb: Raadio HIT FM teine sünnipäev!

Sünnipäevaline jagab oma sünnipäevanädalal juba esmaspäevast väga häid torte. Gustavi torte!

JUST-JUST – JAGAME ISE SÜNNIPÄEVATORTE! Soovid ka?

Neljapäeval, Raadio HIT FM sünnipäeval tuleb eriti hoolega raadiot kuulata, olla kõige kiirem helistaja, vastata küsimusele ning siis võidad endale meie sünnipäeva puhul HIT FM-i kujundusega tordi, mis lausa kiirgab positiivseid emotsioone, just nagu Raadio HIT FM!

GUSTAVI tordid ning mis millisel päeval jagamisele läheb:

HitFM_sünnipäevatordid

 

RAADIO HIT FM läks esimest korda eetrisse 17.novembril 2014, kl 00:00. Raadio HIT FM on neile, kes armastavad muusikat, rõõmsaid inimesi ja häid emotsioone. Teeme kõik selleks, et raadio oleks jälle põnev, muusikaliselt mitmekesine, kuulaks kuulajat ja paitaks tema meeli. Meile meeldib muusika!

GUSTAV on kombinatsioon heast maitsest ja kvaliteetsest toorainest mille vormivad hõrkudeks maiusteks parimad kondiitrid siinpool merd. Kõik Gustavi retseptid on loodud hingega Gustavi kondiitrite poolt ning igast maiuspalast kiirgab positiivseid emotsioone ja meelerahu. Gustavi Astelpaju-toorjuusturull valiti muuseas ka Eesti parimaks kondiitritooteks 2016! Gustav – Koogikunsti koorekiht!

Gustav-logo

Ajalugu:
1895. aastal rajas gurmaan ja kondiiter Juhann Werner Tartusse Ülikooli lähedusse kohviku “Werner”, kus kompromisse ei tehtud. Tänaseks on saanud sellest, enam kui 115-aastase kultuurilooga Tartu vaimuelu keskusest,  uue hingamise kogu Eesti magusamaailm. Nimelt alates 2012 aastast on Werneri koogid/tordid leitavad Gustavi nime alt ka enamikest Eesti jaekauplustest.

 

 

Gustav on kombinatsioon heast maitsest ja kvaliteetsest toorainest. Kõik Gustavi retseptid on loodud hingega Gustavi enda kondiitrite poolt ning igast maiuspalast kiirgab positiivseid emotsioone ja meelerahu. Gustavi magusa austajad on tihti öelnud, et Gustavi koogid muudavad ka pilvise päeva päikeselisemaks.

“Gustav – Koogikunsti koorekiht”

RAADIOMÄNG ON LÕPPENUD!

Fakte Gustavist:

 • Gustavi tooteid võib leida järgmistest linnadest ja asulatest:
  Tartu, Tallinn, Viimsi, Saku, Saue, Keila, Rapla, Pärnu, Paide, Põltsamaa, Kuressaare, Võru, Põlva, Elva, Otepää, Jüri, Haapsalu, Jõhvi, Narva, Rakvere.
 • Kauplused kust võib leida Gustavi tooteid – Prismad, Kaubamajad, Selverid, Rimid, Stockmann, ABC Supermarkets, Delice kauplused, paremini varustatud Konsumid ja Maksimarketid.
 • Kõik Gustavi tooted on valmistatud parimatest toorainetest mis saada. Piim, koor, või, munad, marjad – kõik on ehtsad ja eelistatult Eestimaa talupidajatelt.
 • Ka kõik taignad, tordipõhjad, beseed, jms valmistame me kõik ise kohapeal, ega kasuta poolfabrikaate.
 • Eraldi tuleks välja tuua meie toodetes kasutatavad šokolaadid – šokolaadid, mis kuuluvad maailma esi viisikusse ehk Valhrona ja Calle Baut šokolaadid
 • Peakondiiter on Õie Pritson, kelle loomingulise juhtimise all valmivad kõik Werneri ja Gustavi koogid ja tordid
 • Kohvikud – lisaks Werneri kohvikule Tartus on Gustavil nüüd ka 3 kohvikut Tallinnas. Gustav Cafe Solarise keskuses 0-korrusel,  Mustamäe keskuses ja Kalamajas. Veel on Tallinna ja Tartu Kaubamajas ka Gustav Gastro kohvik, kus lisaks suurepärasele magusavalikule saab ennast lasta hellistada ka soojade roogadega!

 

Tordid mis lähevad Raadio Hit FM sünnipäevaloosi:

 • Esmaspäev 14.11 – 0,9kg Gustavi Creme-Brulee tort
  Tegemist on tõeliselt siidise vahukoore-keedukreemitordiga, mille põhjaks ja kihtideks on rohke pohlamoosiga rullbiskviit. Pealt on kaetud karamelliseeritud munavalgevahuga ja kaunistuseks valge šokolaadi laastud!
 • Teisipäev 15.11 – 0,9kg Gustavi Kolme šokolaadi marmortort
  Tõeliselt rammus kolme šokolaadi tort pähklipralinee kattega, mis valmistatud maailma parimatest šokolaadidest. Võib julgelt väita, et tegemist on ühe kõige maitsvama tordiga Gustavi valikus, mis täidab ka kõige nõudlikuma magusasõbra kõik ootused!
 • Kolmapäev 16.11 – 0,9kg Gustavi Brita tort
  tegemist on legendaarse Gustavi tordiga, kus kahe besee- ja keeksikihi vahel on tõeline vahukoor ja vaarikad. Rootslased teavad rääkida, et see ongi maailma parim tort!
 • Neljapäev 17.11 – 1kg Toorjuustu-hapukoore tort
  selle suussulava kodujuustu-toorjuustutordi kohta võiks väga palju head rääkida… Tort on karamellilise küpsise põhjaga ja kaetud mõnusa hapukoore kreemiga. Kaunistuseks kookoselehvikud. Tegemist on ühe kõige populaarsema Gustavi tordiga. Antud toode on saanud ka “Eesti parim toiduaine 2014” hindamiskomisjoni poolt eraldi äramärkimise ja tunnustuse.

 

2-aastaseks saab ka vabariigi ainus ööprogramm HIT FM ÖÖRAADIO!

Sünnipäeva nädalavahetus täis muusikat, nalja ja ka auhindadega mänge, vt SIIT:

Vita mark & raadio

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 14.- 17.11.2015, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

 1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
 3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
 5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
 6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.

Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee