Ariadne on tagasi muusikas poplooga “All In”

2017. aastal Eesti Laulu konkursil võistelnud särav Ariadne avaldas oma uue singli “All In”. Soome tipp-produtsent Leo Jupiteri poolt viimase lihvi saanud suvine lugu tähistab Ariadne koostöö algust tänavu aasta plaadifirmaks valitud muusikaettevõtetega Made in Baltics & Sony Music. Kuula intervjuud:

”Kui ma eelmisel aastal mõningate demodega Made in Balticsi tiimile külla läksin, siis nad olid just ettevalmistamas oma koostööd Sonyga. Nad palusid mul natuke kannatlik olla, aga leppisime kokku, et sügisel alustame juba tööd muusika kallal. Olen tänaseks teinud Helsingis juba mitmeid sessioone erinevate autorite-produtsentidega ja olen tulemuse üle superõnnelik. Iga kord läksid lood aina paremaks ja paremaks. Mul on kaustas ägedaid lugusid juba terve albumitäis,” on öelnud Ariadne.

‘Lugu “All In” kannabki minu jaoks suuresti mõtet, et olen nüüdsest all in muusika juures, läbi armastuslaulu võtme. Ma olen väga elevil, sest olen pikalt muusikast eemal olnud ja on suurepärane olla selles maailmas tagasi. Loodan, et laul võetakse hästi vastu, kuid ikka on väike pinge peal, kas ikka mu jälgijatele/kuulajatele meeldib,” lisas Ariadne. Made in Baltics juhi Toomas Olljumi sõnul ollakse koostööst põnevil. “Ta teab mida ta soovib, täidab alati ruumi oma sära ning positiivse energiaga ning me oleme õnnelikud, et tema esimene lugu meiega “All In” on nii tugev popsingel. Meil on suurim hea meel aidata tema karjääri arengule nüüdsest kaasa’,” ütles Olljum.