Kodumaine viimase aja kõige ägedam rokkbänd Must Hunt avaldas muusikavideo värskele singlile “Suudluskindlad huuled”, millele on valminud ka helistuudios RoundSound filmitud muusikavideo.Trummar Marko Atso kommenteerib vastvalminud teost nõnda: “bändil on praegu hoog sees ning maikuus on palju uut muusikat, mida kontsertidel esitleda.” Ta lisab, et alles märtsis eelmise singli avaldanud bänd kavatseb edaspidigi publiku ette paisata iga kuu vähemalt ühe uue loo. Brad rääkis bändist, oma tegemistest ka meie kuulajatele. Kuula lugu ja intervjuud siit:

Trummar Marko Atso kommenteerib vastvalminud teost nõnda: “bändil on praegu hoog sees ning maikuus on palju uut muusikat, mida kontsertidel esitleda.” Ta lisab, et alles märtsis eelmise singli avaldanud bänd kavatseb edaspidigi publiku ette paisata iga kuu vähemalt ühe uue loo.

Musta Hundi värsket muusikat saab kontsertidel kuulda juba peagi: 11. mail Tartus klubis Rock & Roll / 19. mail Türi lillelaadal / 24. mail Tallinnas ööklubis Café Amigo / 25. mail Võrus ööklubis Club Tartu / 31. mail Põlva päevade raames Põlva keskväljakul.