Lenna uus album “3X” ilmus 3. detsembril. Leidsime koos, et see on üks äärmiselt soe ja südamest-südamesse tehtud album. Toredat jõuluaega ja loodame, et naudite seda samuti! Kuula ka intervjuud:

3.12.18. andis plaadifirma Sony Music leibel Made In Baltics välja lauljatar Lenna kolmanda stuudioalbumi pealkirjaga “3X” ja singli ’’Kuule’’. Albumi produtsendiks on Raul Ojamaa, kes tänavu jaanuaris võidutses Eesti Muusikaauhindade jagamisel ansambli Miljardid ridades ning viis koju ka“Aasta albumi” auhinna. Plaati saab tellida www.311.ee veebipoest.
“Kindlasti ei proovinud me varasemat Lennat lõhkuda. Minu jaoks on albumil lugusid, mis viitavad ka tema eelmistele albumitele ja helipildile. Tegime uut asja, aga salaja viskasime kulpi ka Eplikule ja Rauale,” sõnab Ojamaa.
Lenna lõi autorina kaasa kõikide lugude juures ning peab igaüht neist enda jaoks omamoodi armsaks. “See on kindlasti minu jaoks kõige isiklikum album,” sõnab lauljatar. Raul toob hetkelemmikuna esile pala pealkirjaga “Sõnad”. “Jõulud on tulekul ning see lugu oma lihtsuses teeb kindlasti südame kamina ees istudes veel grammi võrra soojemaks. Selles on midagi,
mis praeguse aastaajaga resoneerib – mingi nostalgilisus,” ütleb ta.

Albumit on tellitud 311.ee veebipoest ette ka paljudesse välisriikidesse, näiteks Bulgaariasse, Poola, Saksamaale, Luksemburgi,
USAsse, Soome, Austraaliasse, Hispaaniasse ja Brasiiliasse. 3.12 on see saadaval nii hästivarustatud kauplustes kui ka kõikides digikanalites.