Liisi Koikson andis välja lühialbumi “Bittersweet” ja kuulutas välja esitluskontserdid koos laulja-laulukirjutaja Anetiga.


Äsja ilmunud lühialbum “Bittersweet” on stiililine jätk Koiksoni 2017. aastal ilmunud albumile “Coffee For One”, mis tõi artistile Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti nominatsiooni. Ka uus muusika on jazz-soulisugemetega ja ingliskeelne.  Liisi Koikson on kimpu pannud nii mõtteid sellest, mis talle hetkel oluline on, kui ka välgatusi ja varje nö eelmisest “pere – eelsest” elust ja läbielatud emotsioonidest, millele tundus õige aeg punkt panna. “Järjena eelmisele albumile tõden ma endiselt, et naisena või lihtsalt tundliku inimesena võib kas või juba ühe päeva jooksul minust läbi käia nii palju erinevaid emotsioone ja mõtteid, enesekindlust ja haprust, ja seda peegeldab ka nende lugude erinev kõla. Näiteks lugu “We Can Make It” sai alguse Raun Juurika toodud muusikalisest ideest ja kuna põhi kujunes selline kulgev ja rahustav, siis teksti tegin samamoodi rahu ja enesekindlust sisestava. Justkui keerulisel hetkel keegi sosistaks sulle kukla tagant, et “pole midagi, we can make it”. Sander Mölderiga koostöös valminud singel “Can’t Stop Dancing” avab minu suureks rõõmuks ukse tantsulisemasse muusikasse, mida olen soovinud juba ammu luua,” avas uue lühialbumi sisu Liisi Koikson.


Muusikat aitasid seekord vormi panna ja salvestada Raun Juurikas, Marti Tärn, Martin Petermann, Sander Mölder, Siim Aimla, Mihkel Metsala, Teno Kongi, Jonas Kaarnamets, Frederik Küüts, Raul Ojamaa, Kaarel Tamra, Lauri Liivak. 
Liisi Koikson annab juuni alguses kaks uue muusika esitluskontserti koos laulja-laulukirjuta Anetiga, kel ilmus samuti äsja lühialbum “All Over Again”.  Artiste seob üheaegne Londonis elamine, kus nad ka tutvusid, ja oma muusikas just jazzist ja soulist inspiratsiooni kogumine. Üks esitluskontsertidest toimub formaadis, mis on mõlema artisti jaoks esmakordne.

Anett & Liisi Koikson: lühialbumite ühised esitluskontserdid – Neljapäev, 6. juuni kell 21:00 Kivi Paber Käärid / Anett & Liisi Koikson LIVE
Laupäev, 8. juuni kell 10:00 City Yoga Stuudio / Hommikukontsert “Suletud silmade, avatud meeltega” erakordses “pikutuskontserdi” formaadis – publik saab mugavalt joogamatil pikutada ning neile antakse silmaklapid, et keskenduda eelkõige vaid helile. 

Laulja-laulukirjutaja Anett avaldas enda debüüt-lühialbumi “All Over Again”, millel teeb kaasa ka Jüri Pootsmann.
Anett (Kulbin) on tuntud koosseisust Wilhelm, osaledes korduvalt Eesti Laulul nii poolfinaalis kui ka finaalis. 2016. aastal alustas Anett soolokarjääriga, andes välja singli “Strong”, millega pääses samuti Eesti Laulu poofinaali. Nüüd on ta jõudnud etappi, kus tema kirjutatud muusika on seotud kokku ühtseks tervikuks. 
““All Over Again” on minu soolokarjääri debüütalbum ja tunnen, et selles on palju eneseotsingut ja katsetamist. Minu kirjutatud materjali seovad tugevalt ühtseks lugude ausad sõnumid ja emotsioon. Just nendest väärtustest lähtun alati muusika kirjutamisel, hetkeolekut muusikasse kandes,” avas Anett enda muusika loomise tunnetust. EP vormis kujunenud lugude kogumik koosneb Aneti viimase aasta jooksul kirjutatud lugudest, mis algselt olid ühtemoodi klaveri ja vokaali vormis. Uuel lühialbumil said need palad kokku ja erinevate produtsentide toel lõpliku vormi. “Mul on hea meel, et sain selle lühialbumi valmides teha koostööd väga mitmete andekate produtsentidega nagu Carl Tuulik aka Joshua Stephenz, Andres Kõpper, Raul Ojamaa, Muudu ja Gevin Niglas, kelle igaühe käekiri toetab ja täiendab minu muusikat. Eriti äge oli jälgida, kuidas lõpptulemusena iga produtsent loole täiesti uue ja omamoodi tunde sisse puhus. Samuti, teadsin kohe, et loo “Hit And Run” soovin tõsta dueti vormi, ja mu esimene valik oli hea sõber Jüri Pootsmann, kes on minu jaoks üks hingestatumaid lauljaid Eestis”, kirjeldas Anett EP lugude valmimise protsessi.