Täna oleks saanud 60.  – Prince Rogers Nelson (7. juuni 1958 – 21. aprill 2016), üks omanäolisem Ameerika laulja, laulukirjutaja, muusik, plaaditootja ja režissöör.

Tema uuenduslikus muusikas on integreeritud mitmesuguseid muusikastiile, ajakohaseid moetrende ja omajagu palju uuenduslikkust. Karjääri jooksul ja erinevatel põhjustel on teda tuntud ka kui  (“Love Symbol”), Alexander Nevermind, The Artist The Artist Formerly Known as Prince (TAFKAP), Camille Christopher, Tracy Jamie, Starr Joey Coco, Tora Tora, The Kid. Prince müüs kogu maailmas üle 100 miljoni heliplaadi, tõustes üheks enimmüüdud artistiks ajaloos. Prince on pärjatud kaheksa Grammy , kuue American Music Award ja Golden Globe auhindadega. 1984. aastal sai ta ka Ameerika Filmiakadeemia auhinna oma filmi „Purple Rain“ eest. 2004. aastal lisati Prince Rock and Rolli kuulsuste galeriisse. Oma esimese laulu kirjutas Princevaid seitsme aasta vanuselt. Kokku kinkis ta Prince’na maailmale 39 stuudioalbumit.

Prints oli tuntud naisartistide toetaja muusikatööstuses ja seda kogu tema karjääri jooksul, kaasates neid mitmetesse oma projektidesse.