Lenna Kuurmaal on täna sünnipäev!

See Eesti üks sümpaatsemaid ning andekamaid lauljaid sündis 26. septembril 1985 Tallinnas. 2015. aasta sügisel osales ta edukalt TV3 telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt”. WiKi teab, et laulmisega alustas Lenna juba kolmeaastaselt, kui vanemad ta Eesti Televisiooni laulukoori panid, kus ta laulis 14 aastat. Sellele lisaks käis ta Nõmme Muusikakoolis, kus õppis viiulit.

Lenna käis 1993. aastal muuseas ka ETV saates “Laulukarussell”. Eesti Televisiooni laulukooriga osales ta paljudel rahvusvahelistel lauluvõistlustel ja nii mõnigi kord toodi võit koju. Lenna on laulnud muusikalides “Kuningas ja mina” ning “Helisev muusika”.

2002 võttis Lenna osa konkursist Fizz Superstar, kus jõudis 15 veerandfinalisti hulka. Sellega jäi ta silma plaadifirmale TopTen ja nii ta Vanilla Ninjasse valitigi. 2010. aastal jõudis Lenna Kuurmaa konkursi Eesti Laul finaali, kus ta jäi 2. kohale looga “Rapuntzel”. 2012. aasta Eesti Laulu võistlusel jäi ta finaalis samuti 2. kohale looga “Mina jään”. 2014. aasta Eesti Laulu võistlusel saavutati 4. kohat looga “Supernoova”.

Ajakirja Kroonika lugejad valisid ta 2006. ja 2008. aastal seksikaimaks naiseks!

Palju õnne sünnipäevaks! :)

Postituse foto: Raadio HIT FM