Täna oleksid 69-aastaseks saanud ansambli Bee Gees vendade trio kaksikud – Maurice ja Robin.

Briti päritolu kolm venda Gibbid moodustasid ansambli Bee Gees 1958. aastal Austraalias Brisbane’is. Bänd saavutas oma karjääri tipu 1970. aastate diskobuumi ajal soundtrackiga maailmakuulsale linateosele “Saturday Night Fever”, mis tõi ühtlasi A-kategooria näitlejate hulka John Travolta.

1970. aastate edetabelites olid rohkel hitte, nagu “Stayin’ Alive,” “More Than A Woman” ja “How Deep Is Your Love.” Kokku on ansambel Bee Gees müünud maailmas üle 110 miljoni albumi ning kuulub sellega kõigi aegade viie suurima müügieduga ansambli ja soololaulja sekka.

Bee Gees andis viimase stuudioalbumi “This Is Where I Come In” välja 2001. aastal. Maurice’i haigestumise hetkel töötati uue albumi kallal. Ansamblil on Miamis oma salvestusstuudio.

Bee Gees lõpetas oma tegevuse, kui sooleoperatsioonist taastudes suri 2003. aastal südamepuudulikkuse tagajärjel Maurice Gibb, vendade triost see, kelle hääl ehk kuulajaile vendadest vahest kõige vähem tuntud ja kes ka muidu vaikne ning hoidis tagaplaanile.

Maurice´i kaksikvend Robin Gibb suri 2012.a. 62-aastaselt vähki. Ka vendadest noorim, soolokarjääri teinud Andy Gibb, kes ansamblisse ei kuulunud, sai narkootikumide kaasabil surma juba 1988. aastal olles vaid 30-aastane.

Kuulsast triost on tänaseni elus pildil keskel olev, kõige uhkema lõvilakaga Barry Gibb.

Nii see kõik algas..

ja nii on see täna: