Eesti Laul 2016 võistlustel on üks suuremaid üllatajaid kindlasti Mick Pedaja, kes sai tuntumate staaridega võrreldes oluliselt rohkemgi tähelepanu. Reeglina positiivset! Omas seltskonnas tuntud rohkem ansambliga Micucu. Sellel andekal noormehel on täna sünnipäev!

Juba 2014.a suvel alustas Mick sooloplaadi tegemisega ning valis välja viis lugu. Miku eesmärgiks muusika tegemisel on luua kuulajate kõrvadesse palju soojust ja rahu. Enamuse inspiratsioonist saab ta loodusest ja inimestest, kes teda motiveerivad. “Ärgake – EP” tuli välja 1.novembril 2014.

6. jaanuaril 2016 filmiti Viljandimaal, Hüpassaare Soomaa Rahvuspargis Mick Pedaja kirjutatud ja esitatud loo “Seis” muusikavideo. Mick pääses looga Eesti Laul 2016 finaali, mis toimus 5.märtsil Saku Suurhallis.

Micucu uus plaat, mis ilmub 2016. aasta kevadel, on märk kahe parima sõbra Uku Kübara ja Mick Pedaja kasvamisest, nii inimestena, sõpradena kui ka bändinda. Inspireerituna inimestest ja keskkonnast enda ümber, ajendatuna hetkedest ja emotsioonidest, kõneleb nende muusika lihtsalt inimeseks olemisest. Uue materjali märksõnadeks on tugevus, sügavad siserännakud, meheks ja naiseks olemise võlud ja valud – kokku lihtsalt ELU.

Täna, 7.märtsil 2016 tuleb bändilt uus singel “Val”, mille diibim ja tumedam video valmis Viljandi Nukuteatris. 1.aprillil esitab Micucu TMW-l oma verivärsket materjali.

Tekst: allstarz.ee

Foto: xn--snumid-pxa.ee