Peter René Cipiriano Baumann (sündinud 5. jaanuar 1968), paremini tuntud kui DJ Bobo, on Šveitsi popartist, muusik, laulja, tantsija ja muusikaprodutsent, kes tänaseks müünud juba ca 14 miljonit albumit üle maailma. Kokku on ta välja andnud 12 stuudioalbumit, kogumikest ning singlitest ei maksa rääkidagi – see šveitsi kutt oli väga produktiivne!

Eriti kõrge lennu sai DJ Bobo sisse tantsumuusikasingliga “Somebody Dance with Me”, mille meloodia tegelikult cover´dab Rockwell´i omaaegset hitti „Somebody’s Watching Me“. Sealt edasi algas tähesadu ning 90-ndaid mäletav põlvkond teab paljus lausa peast lugusid “Keep on Dancing”, “Take Control”, “Everybody”, “Let the Dream Come True”, “Love Is All Around”, “Freedom”, “Pray”, “What a Feeling” jne jne.

Eelmisel aastal oma 25. aastat laval tähistav DJ Bobo astus 30.09.2017 üles ka Tallinnas Saku Suurhallis. Seda kontserdituuriga “Mystorial”, mis tõi lavale kümned tantsu- ja laulunumbrid efektsetes kostüümides esinejatega, toetamas põnev videolahendus ja võimas pürotehnikašõu.

Bobo on muideks võitnud ka 10 World Music Award auhinda ning oli pikalt Šveitsi enimmüüdud artist üldse. Keep on Dancing, BoBo!

Foto: facebook.com/DJBoBo.de