Täna tähistab oma sünnipäeva ilmselt maailma kuulsaim teenie-iidol Britney Spears!

Britney on sündinud 2. detsembril 1981 Louisianas kolmelapselisse perre teise lapsena. Tal on vanem vend Bryan ja noorem õde Jamie Lynn. Vaid kaheksasena käis Britney populaarse “Mickey Mouse Club”-i proovivõtetel. Andekat tüdrukut märgati, klubi liikmeks sai ta vanuse tõttu aga alles 11 aastaselt ning sellega koos sai ta ligi kaks aastat esinemiskogemust TV shows.

Juba 15-aastaselt sõlmis Britney Spears plaadistuslepingu Jive Records’iga ja järgmisel aastal 16-sena ilmus juba tema esimene plaat, mis kõigile teada-tuntud esimese hiti järgi kandis nime “Baby One More Time”.

Britney eraelu on ehk tema muusikast rohkemgi kõneainet pakkunud. 2004–2007 oli ta abielus tantsija Kevin Federline’ga ning 14. septembril 2005. aastal sündis neil poeg Sean Preston. 12. septembril 2006 said Britney ja Kevin juba teise poja – Jayden James. Juba 8 nädalat pärast teise poja sündi andis Britney sisse lahutuse. Aasta hiljem, oktoobris 2007 kaotas ta oma õigused poegade üle, ning sai neid edaspidi ainult külastada.

Jaanuaris 2008 kaotas ta ka õiguse oma poegi külastada. Et nii nurka mängida ennast, peab selleks olema samuti väga andekas ..või siis liiga palju muid mõjutajaid. Veebruaris 2008 sai Britney isa Jamie õiguse Britney üle hoolt kanda ja sest ajast peale läheb Britney elu õnneks aina normaalsuse poole.

Nii see kõik algas: Britney Spears – …Baby One More Time

Foto: wallpapersdesk.net