Jason Donovan – laulja ja näitleja Austraaliast, keda 80-ndate fännid kindlasti tolleaegse muusikatapeedi üheks olulisemaks mõjutajaks peavad. Koos Kylie Minogue-ga nad seal Eesti inimestele mitte nii tuttavas hittseebikas „Neighbours“ koos mängisid ning sealt muusikamaailma ära meelitati.

Saatus lennutas Kylie ehk muusikaorbiidile kiiremini ja tegelikult ka kaugemale. Need kolm Jasoni aktiivset aastat 1988 – 1991 andsid meeleolumuusika varasalve piisavalt meeldejäävaid lugusid nagu “Too Many Broken Hearts”, “Another Night”, „”Happy Together”, „Ten Good Reasons“, “Sealed With a Kiss”, “Any Dream Will Do”, “Every Day (I Love You More)”, duett Kylie Minogue-ga “Especially for You” jpm. Lugude taga olnud tiim Stock Aitken Waterman lihtsalt on üks produktiivsemaid produtsente maailmas ning nende poolt staariks tõstetud artistide nimekiri on üsna pikk. Jason Donovan on üks neist õnnelikest – palju õnne tänase sünnipäeva puhul!

Hitiga „Nothing Can Divide Us“ praegseks juba 50-aastase „vanameistri“ karjäär 1988.a. algaski – kõik see moekas pesu, soengud, väga tuttav ka meie 80-ndate ja 90ndate alguse staaride imagost, kas pole? Jason ise on õnnelikus abielus ning 3 lapse isa.

Kui kõik oli veel ilus ja roheline, ka Jason ise:

Foto: fanart.tv