Tule TÖÖLE!

Hei Raadio HIT FM tulevane DJ! Kui..

  • Sinu sõbrad on juba ammu tähele pannud, et Sul on hea muusikaline maitse,
  • sulle meeldib, meeldib väga pop-muusika, eriti 80-90´ndatest,
  • oskad eristada häid lugusid ka tänapäevasest muusikaküllusest…

… siis Sinu koht on raadios! Eesti kõige uuemas ning varsti ka kõige popimas kodumaises muusikaraadios HIT FM.

Jah, meil on Sinu jaoks eetriaega – TULE MEILE TÖÖLE!

Uued ja huvitavad raadiohääled on meile alati teretulnud. Teame hästi, et raadiot on palju põnevam kuulata, kui on piisavalt vaheldust. Muusikalise vahelduse üle meie kuulajad ei kurda – pakume neile Sinu abiga nüüd ka maksimaalselt põnevat vaheldust saatejuhtide osas, sest kaua Sa ikka jaksad kuulata samu nalju :)

Üks õige Raadio HIT FM dee-jay tunneb piisavalt nii vanemat kui uuemat muusikat, ei karda tehnikat, ei jää hätta ka intervjuuga otse-eetris. Ootame Sinult kõigepealt DEMO, kus on kuulda Sinu häält ja oskust lugude vahele nauditavalt rääkida, mis ju raadiotöö juures kõige olulisem! Sobivuse korral räägime kindlasti edasi.

Hakkas huvitama? Kindlasti mõtled, millist DEMO me siis ootame, et Sinu head omadused võimalikult hästi välja tuleksid? Kui Sind huvitab, millised piiritagused tegijad meile eriti sümpaatsed tunduvad, siis allpool on paar linki vanameistritega, kelle tase võiks olla meile kõigile eeskujuks. Lahutage video esmamuljest väike annus ülevoolavat ameerikat ning saad täpselt õige suhtumise ja tunde, kui lahe on muusikaraadiost kuulata lisaks heale muusikale ka positiivset ja elavat DJ-d!

Saada meile oma DEMO: info@hitfm.ee