Kõik aktiivset liikumist ja huvitavaid väljakutseid hindavad elurõõmsad inimesed, olenemata east ja soost – sportlik ajaviitemäng MÖLKKY on just Teile!

Eesti Mölkky Klubide Liidule on usaldatud juba 4 korda Euroopa sisemeistrivõistluste korraldamine, mis sel aastal toimub 18. märtsil Tallinnas, Kristiine Spordihallis. Tähtsa võistluse eel loosime esmaspäevast reedeni (20.-24.02) IGA PÄEV ühele inimesele Mölkky komplekti, kus sisaldub:

  1. Mölkky mängukomplekt (väärtuses 45 €) ja erimarkeeringuga kurikas,
  2. Eesti Mölkky Klubide Liidu hõbedane liikmekaart, mille omanikud saavad aasta jooksul kahel Eesti Mölkky võistlusel osaleda tasuta!

 

MÄNG ON LÕPPENUD.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Mölkky mäng on arenenud sajandite jooksul Soome aladel. Tänapäevaste mängude tootmisega alustati Soomes 90-ndate aastate keskel. Samal ajal registreetiti ka sellekohane kaubamärk. Soomlaste algatusel alustati 2004. aastal maailmameistrivõistluste korraldamist. Võistlustel mängitakse Mölkky-t täpselt 50 punkti täitumiseni ja turniirid on saanud väga populaarseks. 2016. a. MM-i korraldas Prantsusmaa ja järjekordse, nüüd juba neljateistkümnenda 2017.a. MM-i korraldab Tšehhi (Rakovnik, 19.-20.08.2017).

Eestis alustati harrastamisega 2003. aastal. Mölkky-t saab mängida ka talvel sisetingimustes. Eesti Mölkky Klubide Liidule on usaldatud juba 4 korda sise Euroopa meistrivõistluste korraldamine, mis sellel aastal toimub 18. märtsil Tallinnas, Kristiine Spordihallis. Mölkky on ainulaadne, kus võistlustele registreerimisel piiranguid ei ole, oodatud on igaüks kes soovib mängida ja osaleda. Moodusta 3-liikmeline meeskond ja tule 18.03.17 Euroopa Sisemeistrivõistlustele Tallinnas.

Mölkky on lihtne mäng, mis sobib igas vanuses, pikkuses ja kaalus inimestele. See meenutab paljusid muid viskemänge, näiteks on sarnane mäng prantsuse päritolu petanque. Mölkky on ka mõnus ajaviide, vaja on ainult nelja asja – vähemalt kahte mängijat, mängu ennast, väljakut ja rõõmsat tahet. Muu tuleb juba iseenesest!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 20.- 24.02.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.

Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee