20 aastat legendaarseid kolmapäeva õhtuid – LADIES NIGHT juubel 05.07 koos SMILERS´iga!

Nii uskumatu kui see ka poleks, Eesti üks vanemaid üritustesarju Ladies Night saab 20! Nagu ka eelnevatel aastatel, tähistatakse seda sündmust suurelt kõigi oma vanade ja uute sõpradega.

5.juuli õhtul on majas elevust, metsikust, hulganisti üllatusi, ilusaid inimesi, tilgake naiselikkust ja täpselt paras annus raju pidu! Laval juba 24 aastat ilmas ringi rokkinud ansambel SMILERS!

03. – 05. juulini loosime iga päev 2 TASUTA VIP-PILETIT “Ladies Night” meeldejäävale sünnipäevaõhtule 05. juulil Club HOLLYWOOD´is. VIP-piletid garanteerivad eelisjärjekorras sissepääsu klubisse.

PILETIMÄNG ON LÕPPENUD! PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Reserveeringud, broneeringud, piletiinfo: Club Hollywood kodulehel

 

 

KAMPAANIAREEGLID
Ülaltoodud kampaania toimub ajavahemikul 03.07. – 05.07.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS
Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD
Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON
1. Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel.
2. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
3. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.
5. Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee