MÄNG ON LÕPPENUD! PALJU ÕNNE VÕITJATELE!

Loosime iga päev kinkekaarte harivatele JOOGIKOOLITUSTELE – SIP Kauplustes Tallinnas Telliskivis või Aparaaditehases Tartus.

Esmaspäevast neljapäevani läheb igal õhtul loosi 2 SIP kaupluste joogikoolituste kinkekaartiREEDEL loosime juba välja peavõidu väärtusega 180 eurot! Selleks on üks tõeliselt hariv ja maitsemaailma avardav 10-inimese PRIVAATKOOLITUS Sulle ja Sinu sõpradele, Tallinnas või Tartus, ise valid!

Kui soovid võita endale selle meeldejääva maitseelamuse koos kasulike teadmistega joogikultuurist, siis vasta palun päevaküsimusele allpool.

NB! Pane tähele, et igal allpool toodud kuupäeval on oodatud vastused vaid selle päeva küsimusele ja vaid õigel päeval. Vastuseid muul ajal või muudele küsimustele loosimisel ei arvestata. Võidetud kinkekaarte saab kasutada koolitustel kuni 2018. aasta lõpuni.

E 17.09 – kus asub piirkonna suurima joogivalikuga  SIP Kauplus Tallinnas?

T 18.09 – kui mitu erinevat alkoholivaba naturaalset käsitööjooki on müügil SIP Kaupluses – kas üle 10, üle 100 või üle 1000?

K 19.09 – Raadio HIT FM tiimis on ka üks elukutseline sommeljee, kes?

N 20.09 – kus asub SIP Kauplus Tartus?

R 21.09 – nimeta oma alkoholivaba lemmikjook!

Võitjatega soovime võtta ühendust otse-eetris, seega tasub kindlasti enda vastusega saadetud telefoni läheduses olla ca 17:30 paiku. Kui võitu seekord ei tule, siis SIP kaupluste koolituskavaga saad tutvuda SIIN

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

SIP Tallinn on hea maitsega joogisõprade lemmikpood Tallinnas, Telliskivi tänaval Kalamajas aastast 2014. Sellist valikut joogimaailma käsitöölistelt mujal Eestis ei kohta. SIP kaupluses on kõikide muude käsitööjookide kõrval müügil ka uhkelt üle 100 maitsva kodu- ja välismaise alkoholivaba naturaalse joogi alates limonaadidest kuni täismahlade ning käsitöötoonikuteni.

SIP Tartu – aastast 2016 on SIP ka Tartus, Aparaaditehases. Tõeliselt põneva atmosfääriga tehasemaja on stiilselt taastatud Tartu uueks põnevaks keskuseks, kus SIP kaupluse leiad kohe Riia ja Kastani tn nurgalt.

SIP joogikoolitus on üks meeldiv õhtu vabas õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega maitserohkest joogimaailmast. Koolitajate hulgas on muuseas ka Raadio HIT FM´ga seotud sommeljee Urmas Linnamägi.

Ühe koolituse pikkus on 1,5h ning selle jooksul degusteeritakse sommeljeede teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast 6-8 ägedat jooki. Nii saabki kiirelt selgeks, millised neist just Sinu maitsemeeli rõõmustavad ja teadmised joogikultuurist tulevad kauba peale! Kõiki kursuseid on võimalik vormistada nägusaks kinkekaardiks:

 

Alustab ka 10-osaline sügiskursus 2018! 

10-osaline hariv kursus sobib nii algtõdede omandamiseks kui ka senise praktika üheskoos täiendamiseks ja harjutamiseks. Kursus toimub SIP Tallinna koolitusklassis alates 26. septembrist – 10 õhtut, á 3 tundi ehk kokku 30h teooriat koos materjali kinnitavate degustatsioonidega kohapeal.

Koos degustatsiooniga võetakse põhjalikult läbi joogimaailma saladused alates  valmistamisest ja valimisest, kuni serveerimise ja toidusobivuste leidmiseni. Iseenda eelistuste tundmaõppimine tuleb boonusena kaasa.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 17.- 21.09.2018, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik täisealised eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.

Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee