Jagame sel nädalal IGA PÄEV kinkekaarte harivatele joogikoolitustele SIP kauplustes Tallinnas või Tartus.

Osale mängus ning võida 150 EUR-ine KINKEKAART 10-inimese erakoolituseks SIP joogipoes Tallinnas või Tartus!

Esmaspäevast neljapäevani läheb iga päev loosi kinkekaart 2-le mistahes avalikule KEVAD 2017 graafikus olevale joogikoolitusele SIP kaupluses Tallinnas või Tartus (väärtus: 30 EUR). Vt: SIP.ee

REEDEL (31.03) loosime peavõidu, milleks on joogikoolituste 150 EUR väärtuses kinkekaart 10-le SIP kaupluses Sinu poolt valitud teemal ja Sinu poolt valitud ajal!

MÄNG ON LÕPPENUD!

 Kui võitu seekord ei tulnud, siis SIP kaupluse KEVAD 2017 koolitustega saad tutvuda SIIN

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

SIP Shop on hea maitsega joogisõprade lemmikpood Tallinnas Kalamajas juba aastast 2014. Sellist valikut joogimaailma käsitöölistelt mujal Eestis ei kohta. SIP kaupluses on kõikide muude käsitööjookide kõrval müügil ka üle 100 imemaitsva kodu- ja välismaise alkoholivaba naturaalse joogi alates limonaadidest kuni täismahlade ning käsitöötoonikuteni.

SIP Shop on alates käesoleva aasta märtsikuust ka Tartus Aparaaditehases. Tõeliselt põneva atmosfääriga tehasemaja on stiilselt taastatud Tartu uueks põnevaks keskuseks!

SIP joogikoolitus on üks meeldiv õhtu vabas õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega maitserohkest joogimaailmast. Koolitajate hulgas on muuseas ka Raadio HIT FM tiimis muusikaga tegelev elukutseline sommeljee Urmas Linnamägi.

Ühe koolituse pikkus on 1,5h ning selle jooksul degusteeritakse sommeljeede teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast 6-8 ägedat jooki. Nii saab kiirelt selgeks, millised neist just Sinu maitsemeeli rõõmustavad!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

KAMPAANIAREEGLID

Ülaltoodud kampaania toimub 27.- 31.03.2017, mida korraldab Raadio HIT FM OÜ. Et loosimistel osaleda, tuleb registreeruda mängu kampaaniaperioodil vastavalt ülaltoodud tingimustele täites kampaanialehel vormi kohustuslike andmetega ning vajutades nuppu “SAADA” oletegi registreerunud mängu.

OSALEMISÕIGUS

Kampaanias võivad osaleda kõik eraisikud ja Eesti Vabariigis registreeritud äriühingud, välja arvatud Raadio HIT FM OÜ juhatuse liikmete, töötajate või nende pereliikmete osalusega äriühingud või nimetatud isikute pereliikmed.

LOOSIMINE JA VÕITJAD

Loosimised toimuvad kampaania näidatud aegadel Raadio HIT FM otse-eetris. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. Võidu kättesaamiseks võetakse võitjaga ühendust esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus.

LISAINFORMATSIOON

Võitjatele auhindade üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras ja tähtaegadel. Kampaania auhindu ei tohi edasi müüa, neid ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimise kohta on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt ka Raadio HIT FM kaudu raadioeetri vahendusel.

Kampaanias osalemisega kinnitab registreerija, et tal on selleks õigus ning et ta on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. Lisainformatsiooni kampaaniaküsimustes saab e-postiaadressil info@hitfm.ee