RAADIO HIT FM

Hea kuulaja ja muusikasõber.

See oli esimest korda juba 2009. aasta suvel, kui kohtusid endised kolleegid, kellel kõigil oli selja taga aastaid kogemusi erinevates raadiojaamades ning tõdesid justkui ühest suust − jah, aeg on küps lisada omalt poolt Eesti raadiomaastikule midagi sellist, mis nende arvates oli Eesti esimeste eraraadiote tulekuga loodud, tulnud ja nüüd justkui kaduma läinud. See mõte teostus lõpuks 2014.

Oli tulnud aeg teha raadiot neile, kes armastavad muusikat, rõõmsaid inimesi ja häid emotsioone. Oli aeg midagi muuta ja teha kõik selleks, et raadio oleks jälle põnev, muusikaliselt mitmekesine, kuulaks kuulajat ja paitaks tema meeli.

Meile meeldib muusika!

Loodame, et Raadio HIT FM on Teile, Teie perele ja kolleegidele hea kaaslane kogu eetripäeva jooksul, reedel  oleme eetris kell 22-01 Eesti ainsa elava ja tempoka ööprogrammiga ÖÖRAADIO ja laupäeval spetsiaalse peoprogrammiga ÖÖRAADIO DANCE PARTY.

Teeme seda Teile − lootuses, et koostöös valmib just selline programm nagu ootate. Miks? Sest teame, et ka Teile meeldib muusika.

Raadio HIT FM on eetris Solaris Keskusest ööpäevaringselt alates 17.11.2014.

ISIKUANDMETE KASUTAMINE RAADIO HIT FM

HIT FM Ltd Privacy Policy

Kuulamisvõimalused:

Kuulake meid ka veebist .

Kõik, kes kasutavad TuneIn äppi, siis vajalik link siin: http://tunein.com/radio/HIT-FM-s236337/

Otsestriimi aadress: http://stream.hitfm.ee/HitFM_192

Sagedused:

Tallinn 88,3MHz, Tartu 103,0MHz, Pärnu 96,4MHz

Levialad:

HITFM_leviala