Täna oleks popikuningas Michael Jackson saanud 58-aastaseks!

Päev, kui saabus uudis maailma kõige edukama ning paljude arvates ka andekama pop-muusiku surmast, oli interneti jaoks selle eksistentsi ajaloo üks põhjalikumaid vastupidavusteste. Praktiliselt kõikide otsingukeskkondade serverivõimekus pandi viimase piiri peal proovile, sest sellist hulka inimesi ei olnud suutnud samaaegselt internetti suutnud suunata veel ükski teine uudis. Michael Jackson kirjutas oma nime ajalukku ka selles!

Kui mõelda, mida teeb ühe armastatud kunstniku surm tavaliselt tema kommertsedule, siis Michael Jackson ei ole selles osas erand. Tema surmast alates on albumeid müüdud juba rohkem kui tema viimase 13 eluaasta jooksul, mil ta müüs üle 13 miljoni albumi!

Ükski muusikakild ei oleks Michael Jacksoni puhul täiuslik ilma tema tantsuoskuseta. Kõva töö on kindlasti kõige alus, kuid Jacksoniga võrdselt andekaid multitalente ei ole väga olnud ega ka ilmselt palju ei tule, kellele lihtsalt ongi antud kõik, mida üks artist laval vajab. Thriller on igati sobiv näide, mis võtab korraga kokku nii tema musikaalsuse, tantsuoskuse, mõeldamatu müügiedu kui tolleaegse trendika Zombide müsteeriumi, sest elu 80ndatel oli ilus ning midagi pidi ju kartma ka. Jätkuvalt maailma kõige enam müünud albumi nimilugu:

Ja üks tema võimsamaid karjeid maailma päästmiseks:

Foto: enca.com